Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez esetben vissza jön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben vissza jön?

Figyelt kérdés

3 év 8 hónap után szakítottam a barátnőmmel. Szeretem még mindig és ő is engem, mostanában kifordult magából és azért szakítottunk hogy rendbe tegye magát. Csókkal váltunk el és egy "szeretlekkel" és megegyeztünk abban, hogy ha úgy érzi rendbe tette magát és hiányzom felhív vagy rám ír,de rendes szakítás volt tehát bárki összejöhet bárkivel.

Mindenki azt mondja hogy vissza fog jönni, de ő azt mondta nem tud ígérni semmit. Én szeretném ha vissza jönne, de nem teszek erre fel mindent. Vélemények?



2019. jan. 8. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába mondják, hogy ha szeretsz valakit, hagyod, hogy tegye, amit érez. Lehet, hogy egy kis külön töltött idő mindkettőtőket sok dologra ráébreszt.
2019. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben egyeztetek meg: "... megegyeztünk abban, hogy ha úgy érzi rendbe tette magát és hiányzom, felhív vagy rám ír,...".

Tartsd be az egyezséget!

Tudod, hogy miért fordult ki magából? Miattad? Más miatt? Mi miatt? Az ok eltávolítható, vagy csak a "magából való kifordulással" akarja indokolni, hogy nem érdekled?

Ezeket tisztázd magadban.

2019. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom,de sztem nem.
2019. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez esetben nagyon remélem! Bárcsak!
2019. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha van egy csepp esze, feléd se néz. Milyen társ vagy te, hogy csak akkor kell neked, amikor minden szuper?
2019. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Szereted persze.. ha szeretnéd, nem szakítottál volna vele.
2019. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a feltétel nélküli szeretetben hiszek.


Szóval szeresd őt, ahogyan azt most is teszed! De ha nem illetek össze, akkor elengedni is tudni kell... és szerintem most folytatni kell az elengedést, sajnos 🙁


Rossz szokásokon lehet változtatni, erre lehet figyelmeztetni másikat is, építő jellegű kritikaként, ezek csak apróbb dolgok. De a személyiségen nem lehet, annak megmásítása nem lehet a kapcsolat vagy a szeretet feltétele. Ha nem illetek össze, akkor erőltetve sem fogtok. Ez van... :/

2019. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Így tuti nem fog visszajönni. Menj utána, ha szereted.
2019. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudom, össze tudja-e magát úgy szedni;hogy késznek érezze magát, hogy visszatérjen; aztán amíg építgeti fel magát, nincs rá garancia, hogy nem zúg bele valaki másba. Szóval 50% az esélye, talán igen, talán nem.
2019. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szeretnék tisztázni pár dolgot, láttam sokatoknál feljött. Nem azért szakítottunk mert én akartam, hanem mert most magától se tudja hogy mit akar az életben és így neki könnyebb, legalább is a beszélgetés során erre jutottunk.

Nem célom másra vetni magam, szeretném ha magára találna.

Egyébként a kifordulásának oka maga, barátait már elmarta maga mellől. Tudja hogy ez rossz, és tisztázni akarja magának az elmúlt 1-2 hónapban tanúsított viselkedését.

2019. jan. 8. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!