Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti megbocsájtanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segitsegre lenne szuksegem. A baratommal 3 evvel ezelott ismerkedtunk meg rendkivul erdekes modon. Mindig is emlegettem, hogy ez egy csoda, hogy mi ketten osszeismerkedtunk es azonnal egymasba szerettunk, ugy ereztem ennek igy kell lennie. A kapcsolatunk nagyon gyors fordulatokat vett, 5 nap mulva mar egybe is koltoztunk, mivel o kulfoldon elt, kikoltoztem es minden csodalatos volt. Persze, veszekededek es nezetelteresek voltak, viszont nagyon boldogok voltunk egyutt. egy ev utan hazakoltoztunk es ugy beszeltuk meg, hogy ameddig nem teszunk felre egy kis penzt a szuleimnel fogunk lakni. Egy evig eltunk a szuleimmel es sajnos eleg rosszat tett ez a kapcsolatunknak. Mikor hazajottunk, ugy ereztem, hogy segitenem kell a szuleimnek es a csaladomnak. Sajnos sokszor elofordult, hogy picit hanyagoltam ot. Mikor osszevesztunk valamin, felhozza mindig a koltozest is, viszont en mindig elutasitottam ot, mondvan, eloszor tegyunk felre egy kis penzt. A vege fele halmozodtak a csaladi problemak es sajnos ereztem mindenki terhet a vallamon. A baratomra nem volt sok idom es sokat is veszekedtunk. Mikor egyszer nagyon osszevesztunk, itt hagyott engem. Ugy erezte kihasznaltam ot, megbantottam, hazudtam neki. Ugy erzi a csaladom is ellene van es nagyon csalodott bennem. Ez mar 5 honapja tortent. Amiota elment, nem talalkoztunk, mivel nem akart velem talalkozni, viszont tartottuk a kapcsolatot uzeneteken keresztul. Nagyon sokaig csak a szemrehanyast hallgattam tole, nagyon csunya beszedet, viszont ugy ereztem, hogy megerdemeltem. Viszont tudtam, hogy nem akarom elvesziteni ot, igy mindent turtem es probaltam javitani a helyzeten. Aztan sokszor irta, hogy velem szeretne lenne, hogy muszaj rendbe hoznia az eletet es majd meglassuk, mi lesz velunk, hogy o most nem biztos semmiben, nem tud megbizni bennem. Most viszont mar egy heten nem beszelunk, mert ugy erzi, nagy teher vagyok szamara es most onmagara szeretne osszpontositani, mivel nehez idoszaka volt.

Nagyon szeretem ot, es nagyon sajnalom amit tettem vele es nem is ertem miert voltam vele olyan, amilyen voltam. Nagyon megviselt a dolog, es azota nem tudok boldog lenni, rettentoen hianyzik es mindent megtennek, hogy vele lehessek. Ugy erzem, o az az ember, akivel lennem kell. Felajanlottam neki, hogy elkoltozok, barhol is lesz, mert en vele szeretnek maradni. Viszont ezt o nekem nem tudja garantalni.

Varok, hogy egy nap ra jon-e, hogy o is azt erzi-e amit en. Meg mindig remenykedem benne, hogy talalkoznak az utjaink es ujra egyutt lehetunk.

Ti megbocsajtanatok? Szerintetek mi lenne a helyes megoldas?

L 23, F 31



2019. jan. 9. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem melegíteném újra. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Okkal van vége. Önállósodj, és szakadj el otthonról!
2019. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer utoljára keresd őt, azért, hogy lezárjátok. Utána pedig lépj túl rajta. Ti nem vagytok egy pár.

Illetve ha ő majd később az szeretne lenni, akkor is beszeljetek meg, hogy mi legyen.

2019. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:
86%

Szerintem ennek annyi. 5 honap baromira sok ido, ha azalatt nem jutott el odaig, hogy barhova, barmikor, de veled, ahogy reszedrol ez felmerul, akkor nyugodt lehetsz benne, hogy bedobta a torolkozot. O mar tullepett rajtad.


42F

2019. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!