Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Miért viselkednétek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért viselkednétek így az exetekkel?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem, nem érzett szerelmet irántam. Nagyon fájt, de elfogadtam. Két hét után többször is találkoztunk a munkahelyen ( külön osztályon dolgozunk) kb. rám se néz és mindig kerül. Utoljára mikor szembejött köszöntem és rámosolyogtam, mire ő úgy nézet rám mint akit gyűlöl, köszönt és elment. Én elfogadtam a döntését, de nem akartam, hogy kínos legyen. Nem közeledek felé, de amikor találkozunk próbálok normálisan viselkedni vele mint a többiekkel.

2019. jan. 9. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezned, hogy tényleg nem szerelmes beléd vagy más okból szakított! Ezt egyszerűen érzi az ember. Hogy a másik hogyan érez iránta. Ha tényleg nem szeret akkor azért viselkedik így, hogy még véletlen se tegyen olyan gesztust amit aztán te jól félreértesz. Viszont ha szeret akkor valamilyen sértettség miatt viselkedhet így!
2019. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szeret, éreztem mielőtt szakítottunk, hogy vége. Csak azt akartam volna, hogy ne legyen kínos.
2019. jan. 9. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pusztán azért,hogy ne kergess hiù ábrándokat,ha esetleg túl kedves lenne beképzelnél valamit.Gondolom tudja,hogy Téged ez megviselt.Őt viszont nem,és ezt nem fél kimutatni.
2019. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem így sem kínos,csak Te érzed úgy.
2019. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy érzem igazatok van. Távol maradok tőle amennyire csak tudok és megpróbálom elfelejteni, egyszer csak jobban leszek.
2019. jan. 9. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként nem csodálkoznék, hogy ha közönyt mutatnál, vagy feltünően felszabadultan viselkednél, akkor ez bántaná, és egyből érdekes lennél. Viszont ez meg nem őszinte érdeklődés szokott lenni ilyenkor, hanem inkább önérzetesség, féltékenység.. stb.

Olyannal lenne jó, aki viszonoz, és nem pedig megaláz. Ha egyoldalú a dolog, akkor fennáll, hogy aki szerelmes, az átbillenhet megszállottba, vagy zaklatóba... mindegy ilyenkor, hogy nő, vagy férfi az illető.

2019. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!