Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ismerkedek egy sráccal, aki 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy sráccal, aki 2 hónapja szakított a barátnőjével (2 éves kapcsolat) de azt mondta, hogy lelki társak. Ez csak nekem furcsa vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Pont egy hasonló helyzetben vagyok benne, a srác pár hétre rá, rájött szerelmes belé még és azóta is harcol érte. Szóval óvatosan .neki is egy 2 éves kapcsolata volt mögötte és akkor már 4 hónapja voltak külön.

24N

2019. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is.. velem is történt már hasonló és kíváncsi vagyok hogy valaki érzett már hasonlóakat mint ez a srác, minden aggodalom nélkül, mert én nem tudnék az exemmel lelkizni.
2019. jan. 9. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek olyan pasival ismerkedni,aki 2 hónapja szakított.Pont ezért,itt még necces is,h reménykedik,és ha a csaj is akarná visszamenne.Az a durva,hogy Neked ezt elmondja.Szokott rendszeresen beszélni az előzőről?Tartják a kapcsolatot?
2019. jan. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, szokott, együtt is éltek egy évet. Azt mondta, hogy a végére lakótársi viszony volt úgyhogy ezért lett vége de hogy nagyon őrült a lány és a lelki társa. Tudom már a nevét is (nem én kérdeztem) és igen, tartják a kapcsolatot.

Én csak nem értem, és nem akarok megint abba a hibába esni hogy én vagyok a felejtő...

2019. jan. 10. 07:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez patt helyzet.Ha nem szeretném még igazán ,akkor szakítanék.Nagyon irritálna.Nem tudom bevenni ezt a lelkitársam az exem dolgot.Akkor se ha igaz.Nagyon zavaró.


Megbeszélheted vele,de szerintem a pasidnak is lehetne annyi agya,hogy felfogja.Így szoktak egymásra találni ùjra 1 év mùlva.

2019. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi csak ismerkedtek egyenlőre.
2019. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyet értek veled, úgy jártam az előző kapcsolatomban ahogy te az előbb leírtad. Ezért tettem fel a kérdést és tartok is tőle.. ki tudja mi van a fejében. Néha elejt egy két ilyet, hogy lelki társ de amikor rákérdeztem akkor nem mondott nagyon semmit és ettől még furább lett a dolog. Akárki volt, a lepontozást viszont nem értem az elsőnél, csak a tapasztalatait írta le..
2019. jan. 10. 11:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek minuszba pontozni páran ellentétes vélemény esetén.
2019. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elég szomorú...

Egyébként rákérdeztem a dologra, kicsit félve.. de azt mondta hogy van egy minimális alapja annak amit gondolok és hogy lehet túl hamar találkoztunk. Ezt messengeren kérdeztem meg, azóta nem beszélünk... :D hihetetlen... annyira tud fájni a szívem ilyenkor, de szerencsére csak ismerkedtünk, 2 hét múlva remélem már elfelejtem.

2019. jan. 11. 07:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony az a legjobb ha a megérzésedre hallgatsz és hagyod a srácot mert ő bizony még nincs túl az exén és ha a csaj visszafogadná, felmelegítenék a kapcsolatot azzal a "lelki társsal". 31/N
2019. jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!