Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik, ha gyűlölöm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik, ha gyűlölöm? Ez a kettő hogy fér meg egymás mellett?

Figyelt kérdés
Tiszta szívemből. Ha ellőttem állna is max arconköpni tudnám. Nem a vele töltött idő hiányzik, már alig emlékszem. Ő maga.

2019. jan. 13. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Erre szokták azt mondani,hogy Te valójában saját magad köpnéd arcon.
2019. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem akartad észrevenni akkor az értékeit. Most pedig emészted magad az elengedett lehetőség miatt? Vagy gyökér volt?
2019. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azok után amit tett? Hidd el nem.
2019. jan. 13. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De de,magadat köpnéd szembe,mert leálltál vele.
2019. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit tett?
2019. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy.Én magamból kiindulva tudom írni, ha valakit gyűlölök, akkor abszolút de nem vágyom a személyére.Örülök, ha nem kell látnom többet az életben.Te nem gyűlölöd, csak azt szeretnéd elhitetni magaddal.
2019. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem. A drama hianyzik, az erzelmi hullamvasut, a dopamin.

Nem o hianyzik.

2019. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert még szerelmes vagy. Nem őt gyűlölöd,max azt amit tett.
2019. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy fiatal egyke nő vagy, akit a szülei szabadelvűen neveltek.

32/f

2019. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert játszadozott az érzéseiddel, elhitette veled, hogy szeret, ami beléd rögzült azóta, és nem tudod túltenni magad azon, hogy csak egy játék volt.


Szerintem olyan emberek képesek kiváltani ilyen zavaros érzést, akik kétszínűek, egyszer szeretni-valónak mutatják magukat, máskor meg álnokok. A kérdés inkább az, hogy ez a kétféle viselkedés hogy fér meg egymás mellett?

2019. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!