Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem válaszol a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol a volt barátom?

Figyelt kérdés

Lehet nagy hülyeség volt, de nemrég írtam neki. Előtte már tavaly is próbáltam keresni a társaságát, akkor egy kicsit beszélt velem, majd eltűnt. Most megint.

Nem haraggal váltunk el, viszont ő szakított, ami kb derült égből a villámcsapás volt, mert elvileg "szeretett"... Rosszat nem tettem ellene az biztos. Most fél beszélgetni velem vagy szimplán leszr? Már nincs ötletem, hogy akkor miért nem azt mondja, hogy "bocs, de nem akarom veled tartani a kapcsolatot", az sem lenne olyan fájó, mint a hallgatás.

Veletek történt már hasonló?



2019. jan. 14. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled.Ha válaszolna tovább írogatnál neki.De szakítottatok,és nincs mit mondania.A nem válasz is egy válasz.Nem értem miért nem érted.
2019. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy hülyeség volt. Csak a káposzta jó melegítve.
2019. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos nekem fura, de ha felteszek egy olyan kérdést, hogy "tényleg nem akarja velem tartani a kapcsolatot?" akkor jó esetben számítok valami válaszra ezzel kapcsolatban: igen, nem, nem tudom. Főleg, ha azért nem voltunk közömbösek egymás életében. Csak nem tudom hová tenni a hallgatást, persze biztos nem működik mindenki egyformán...
2019. jan. 14. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Letiltott a múltkor, hogy ne pittyegj véletlen a barátnője előtt, és elfelejtette. Éled kerültek a listában a napi beszélgetőtársak, te meg nem is látszol.
2019. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez is egy lehetőség. Bár emailben beszéltünk. Persze attól még tilthatott.
2019. jan. 14. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉS meddig akarsz még kínlódni vele?

Amennyi időt és energiát rápazarolsz, sőt amennyi gondolatot és reményt fűzöl hozzá, és amennyit róla ábrándozol, az alatt az idő alatt már csinálhattál volna valami hasznosat, vagy megismerkedhettél volna egy másik emberrel.


De te sajnos olyan butus vagy, hogy ezt teszed! ÉS valahányszor felbukkan te ugrasz mint húsvéti nyuszi a friss fűre.

2019. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Nem azért írtam neki, mert fel akarom melegíteni a káposztát, csak jó lett volna valami normális emberi viszonyt tartani, mert attól én még szeretem őt. "Felbukkani" nem szokott, ugyanis másik városban élünk és facebookja sincs.

2019. jan. 15. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!