Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfibe viszont lehet hogy jobb lenne ha szakítanék vele?

Figyelt kérdés
Sokaknak rossz véleménye van erről a dologról "Kapcsolat egy házas férfivel". Viszont itt most nem az a lényeg,hogy bántson valaki engem vagy őt , meg hogy csupa rossz üzeneteket kapjak, mert ilyen "csodát" már látott a világ és szerintem egyre több ilyen van. Itt tényleg attól van szó, hogy megismertem valakit, akivel csodálatosan passzolunk egymáshoz.Bár én nehezen szeretek bele valakibe, de most megtörtént (ő is nagyon belém szeretett) az élet minden terén hasonlóak vagyunk és tényleg óriási harmónia és szerelem van közöttünk és nem akarjuk elveszíteni a másikat...NA DE ! A helyzet az hogy a felesége megtudta (Gyerek is van) és érthető módon választás elé állította. Viszont ő nem tud választani, szeret engem nagyon, de nem szeretné elhagyni a családját. Én tényleg senkinek sem szeretnék rosszat, se családot se őt tönkre tenni. Nagyon nehéz ilyenbe belegondolni és ilyenről írni, de a gondolatok amik ma átfutottak az agyamon a következők voltak: Akármennyire is fáj és akármennyire is szeretjük egymást, de lehet hogy nekem kéne őt elengednem és nekem kéne szakítanom vele? Lehet, hogy minden érzést és szerelmet elnyomva mondjam azt neki ,hogy vége , amikor igazából egyáltalán nem így érzek és a szívem szakadna meg ilyet mondani, de mégis meg kéne tennem a családja miatt? Tanácstalan vagyok, hiszen valamilyen szinten minden ember magának akar jót, viszont lehet hogy nem tudnék avval a tudattal élni,hogy neki vagy bárki másnak fájdalmat okozok. Szerintetek itt neki kéne dönteni? Miért nem tud dönteni vagy választ adni? Meg merjem ezt lépni és szenvedjek, vagy inkább küzdjek érte? Megköszönném nagyon hogyha bárki akivel hasonló történt vagy segíteni tudna az itt vagy privát üzenetben egy-két sort írna nekem.

2019. jan. 15. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Itt nincs miről beszélni. Az a férfi megmondta, hogy a családot választja. Te próbáld meg elfelejteni, ő meg legyen boldog a rossz házasságában, éljen gyáva kukacként. Lépj tovább. Lesz olyan, aki téged akar majd!
2019. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Voltam ilyen helyzetben,mi is szerelmesek voltunk. "Szakítottam" vele,bár nagyon nehéz volt, de azóta sem bántam meg.

Tovább tudtam lépni :)


Ne habozz te sem, tudom nehéz helyzet.

2019. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el.A felesége meg hiába állította választás elé, majd keres mást helyetted idővel, akivel tud ismét szórakozni.A hűtlen nős pasik már csak ilyenek.Egy pina sosem elég.
2019. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert ez nyilvánvaló hogy az ő érdekében tenném és nem miattam. De akkor hazudjak a szemébe és mondjam azt,hogy én ezt már nem szeretném folytatni, miközben megszakad a szívem akkor is ha csak rá gondolok hogy meglépjem?
2019. jan. 15. 17:39
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha már az önbecsülésed nulla, akkor ebben az esetben lépj le csendben.

És adj hálát a sorsnak, hogy a feleség nem taposta ki a beled. Mi az, hogy "harcoljak érte"???? :D

NŐS PASI! Családja van! Felesége és gyereke!

Szánalmasak egyes nők komolyan...

2019. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És attól hogy nős és gyereke van attól ő még nem lehet szerelmes és élete végéig egy nővel kell leélnie az életet és csak a gyerek miatt a saját életet "tönkre tenni" és nem boldognak lenni csak mert "így helyes" ??
2019. jan. 15. 17:44
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Az ő választása volt, hogy megnősült és ANNAK a nőnek csinált gyereket.

Te csak egy lábjegyzet vagy a életében.

Egy szerető. Aki pótolható, cserélhető.

Mégis mit vársz??? Legyen gerinced baccki, lépj le csendben. Tényleg nulla az önbecsülésed...

2019. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj bele,ha téged is választ,a gyerek mindig ott lesz,a gyerek miatt meg a feleség is fel fog időnként bukkani.Ti összeköltöztök pl.,de te kell hogy eltartsd mert ő fizeti a gyerektartást...Nekem ilyen nem kellenne
2019. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

#7 Egy feleség is könnyedén lecserélhető akármikor. Csak mert gyűrűt húztak az ujjára, az még nem egy nagy életbiztosítás.

Ez a férfi viszont gyáva, kérdező. Ha szeretne, azt mondaná, menj és legyél boldog mással, aki téged akar. Igen, mondd meg neki ezt.

2019. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Csak súgom halkan... persze, egy feleség is lecserélhető.

De ott van a gyerek.. ami ÖRÖKRE ÖSSZEKÖTI őket.

A közös vagyon is... miről beszélünk...

2019. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!