Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 💕 Visszamennétek a szeretetőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

💕 Visszamennétek a szeretetőtökhöz ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szabad-e ilyet. Lehet-e folytatni. Ha valakinek van személyes tapasztalata akár ellenérve ossza meg velem.


Előzmény. Összesodort az élet egy fantasztikus férfival. Hat hónapig szeretők voltunk. Eszméletlen volt vele a szex. Szerinte is szerintem is. Viszont néhány személyes ok miatt nem tudtam úgy oda adni neki ahogy azt megérdemelte volna. Önmagamat sem és szeretetet sem tudtam úgy adni.

(Abból kifolyólag, hogy nem sokkal a kapcsolatunk előtt, illetve alatta is munkahelyemen zaklattak szexuálisan. Háromszor bántalmaztak összesen életemben és már kezdtem megtagadni a nőies energiámat is. Nem szerettem már úgy csajoskodni. Ez nem mertem elmondani neki, mert szegyenltem.)


Ő megprobalta volna mással de nem jött össze neki a dolog vele (Ezt az után hogy elhidegultunk egymástól). Megint mással de vele sem. Persze elmondtad nekem ezt mert őszinte és csak szeretők voltunk.

Kétszer elutasítottam miután vissza akart jönni mert bántott a dolog. Mondván, hogy nekem rz már nem felel meg megprobalok kapcsolatot valakivel, szeretői kapcsolatok úgysem visznek sehova. Őt hibaztattam végig, azért mert kanos, mindenkit meg akar dugni, közben ő is ugyanúgy keresi mint mindenki.

Szemügyre vettem az előző kapcsolataimat és arra jöttem rá hogy bennem van a hiba. (Mily meglepő 😂)

Rossz szerető voltam. Nem voltam figyelmes, nem kommunikáltunk úgy egymással, mindketten kivartunk. Ő reagált rám, én meg elvoltam a világomban. Mindig egy férfitól vártam a boldogsagot, hogy majd ő tesz engem nővé. Hülyeség magamtól kell annak lenne! A régi önmagamat akarom feléleszteni.


Nem gondolom hogy szerelmes vagyok csak bánt hogy ennyire az önsajnálatba estem és megkemenyedtem. :/

Megorobalom magam túltenni a múlton és újra feléleszteni magamban a Nőt! Aki öltözködik, nevetgél és aki tele van vágyakkal.



Bocsi az ömlengésért!

Sosem mentem vissza még senkihez.. Mik a tapadztalaitok.

Tudom nem kéne. 😂 (kitoroltem már a számat, blokkolt stb azon voltam hogy elfelejtsem, és továbblépjek, de nem megy, mert bánt hogy hibáztam.)



2019. jan. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Korotok?
2019. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Harminchoz közel
2019. jan. 15. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak azért mert nem teljesen tiszta. Neki van felesége? Esetleg gyereke is?
2019. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben sem mennek vissza a helyedben értelmetlen kapcsolat idővel rajossz.
2019. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs senkinek senkije. Mindenki szingli. :) És mindenki Munkamániás makacs karrierista.
2019. jan. 15. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem szeretők voltatok... Fogalmazzál érthetően.
2019. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebből az egészből annyi jött le, hogy hatalmas bajok vannak a lelkedben, és ezt most nem rosszból mondom. Bántalmaztak, zaklattak téged, nincs önértékelésed. Azért ugrálsz egyik férfiról a másikra, mert teljesen üres és kiégett vagy. Szeretők helyett inkább még most keress segítséget és pakold rendbe az, ami a fejedben van, mert az ilyen emberek szokták általában a pszichiátria zárt osztályán végezni, vagy nyiszálják fel a csuklójukat a fürdőkádban.
2019. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor próbáld meg vele ismét, ha késznek érzed magad egy kapcsolatra. Nem csak szexre, úgy értelmezem amit írtál hogy csak ez volt köztetek. Aztán ő többet akart, te meg megbántottad. Amikor már rendben vagy magaddal, és még ő is akar téged, esetleg felkeresheted hogy ezt megbeszéljétek, mert szerintem ő is nyomot hagyott benned, ezért nem tudod elfelejteni. Viszont biztosnak kell lenned magadban, mert a huza-vona senkinek sem jó. 31/N
2019. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!