Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó döntés volt? Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiril kérdése:

Jó döntés volt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

4 év 8 hónap után szakítottunk a párommal, közös megegyezés alapján. Nagyon nagy szerelemnek indult, később nagyon erős szeretet, körülményeknek és a természetének köszönhetően lett vége.


A körülmények: pár éve felbehagyta a főiskolát, ezáltal előlről kellett kezdenie és 2 évet ez miatt fizetnie kell, ami által muszáj dolgoznia suli mellett. Az utolsó 3-4 hónapban teljesen atvette az életét a stressz a munka suli kombinációja miatt, de én mindig is megértettem, ki álltam mellette, támogattam, biztattam és azt akartam hogy minél jobb legyen neki,minél könnyebben veszelhesse át ezt az időszakot. Rengeteg energiát öltem ebbe bele, és vissza szinte semmi nem jött, kedvetlen volt mindig stresszes és fáradt, csak saját magával foglalkozott. Nekem ez persze nem tetszett, ha meg megszóltam akkor én voltam a rossz. Ő úgy döntött saját magával szeretne foglalkozni ez a kapcsolat neki már teher, nem akar rám energiát fordítani, pedig én soha semmitől sem tartottam vissza, soha nem is akartam megvaltoztatni. A félelem miatt, hogy esetleg valami rosszul sül az életében, teljesen ki akarja zárni az érzelmeit, még meg is mondtuk hogy érzünk egymás iránt valamit igaz már nagyon kevés, de ő ezt teljes mértékben el akarja nyomni, hogy csak saját magára koncentrálhasson. Nincs harmadik személy a képben nem is akar egy jó darabig. Viszont a kapcsolatunk alatt egy nagyon őszinte embernek ismertem meg, baratilag is egy hullámhosszon voltunk mindig,kisebb gondok voltak a kapcsolatunkban, érzelmileg mindig manipulált mindig mindeben ő akart irányítani,viszont millió jó pillanatunk is volt.


Úgy beszéltük meg ha találkozunk nem fogjuk levegőnek nézni egymást, és baratilag fenn tartjuk a kapcsolatot csak bizonytalan vagyok hogy ez így működhet e.


22/F



2019. jan. 18. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Jó döntés volt,mivel nagyon fiatalok vagytok.Én is ilyen korban szakítottam a barátommal,6 év után újra egymásra talàltunk,együtt élünk 3 éve.Akarom mondani,különösen ha nem volt màs probléma,semmi sincs veszve:
2019. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Jó döntés volt. A barátnőd gyenge. A saját hibáival képtelen szembe nézni és másokat áldoz fel ahelyett, hogy rendbe hozná őket. Ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni.


És az elsőre sem hallgatnék. A remény nagy hazug. A rossz dolgokat dobd ki, a jókat őrizd meg és éld tovább az életed.

2019. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
nagyon fiatalok.. 20-30 közt kéne gyereket vállalni nem 40 évesen.. szóval nem nagyon fiatalok
2019. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Karena26 ***** válasza:

4 év 8 hónapig kihasznált téged ez a lány. Most, hogy már nincs rád szüksége, kidob ilyen dumával, hogy nem akar rád több energiát pazarolni, mert így is sokba volt neki a kapcsolatotok?!? :D

Ne hidd már ezt el! Legalább az önbecsülésed maradjon meg! Miután teljesen kiszipolyozott, még ezt is elvenné búcsúzóul?!? Durva.


Adj hálát azért, hogy megszabadultál tőle! Te jobbat érdemelsz ennél!!! Végre kezdd el élni a saját életed, légy boldog, és soha ne nézz hátra!

Nem mentek majd el egymás mellett mi?!? Jajj, olyan naiv vagy! Így akar még téged érzelmileg függésben tartani, hogy "bármikor bevethető" maradj, ha éppen szüksége lenne rád!!!

Az lenne neked a legjobb, ha végre felébrednél az igézetből, felállnál és teljesen megszakítanál vele minden kapcsolatot!

2019. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!