Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok kb meddig tartott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kb meddig tartott egy kapcsolat túllépése?

Figyelt kérdés
És hogyan kezeltétek azt, hogy az exeteknek már új kapcsolata van? Válaszokat előre is köszönöm.
2019. jan. 22. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vàltozó.Viszont hallottam olyat,hogy ameddig tartott a kapcsolat/szerelem,annyi idő is kiheverni.Ha belegondolok,nàlam érvényes volt aképlet
2019. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt sok idő míg túl jutottam rajta, bár azért több idő volt míg teljesen lezártam, de elég hamar túl jutottam a kesergős sírós időszakon. Mikor meg tudtam, hogy új párja van szarul esett, főleg, hogy egy hónapra rá már együtt volz vele miután szétmentünk. Mérges is voltam rá,hogy elvileg sokat gyötrődött a szakításunkon, meg nem volt benne biztos, de valahogy mégis elég hamar túl tette magát a dolgokon. Aztán egy közös ismerőstől később megtudtam, hogy a csajjal még randizott is miközben mi még az utolsókat rúgdostuk.
2019. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolatokat kb 1 év volt. 2 ilyen volt. A komolytalanabbakat, vagy amiknél hamar kiderült, hogy nem működik kb 1-2 nap volt.
2019. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A múltkori 1 napig. Engem dobtak, de már készültem rá. Most meg örülök
2019. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 év után tudtam nyitni más felé.

4 éve van kapcsolatom.

Az exet soha nem fogom elfelejteni, de nem is kell, csak tovább lépni.

2019. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!