Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gerinctelenség ha lefekszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelenség ha lefekszem a barátnőmmel és másnap otthagyom mikőzbe dolgozik?

Figyelt kérdés
rászolgált a dologra hazudott.lehuzott pénzzel de szeretem ennek ellenére
2019. jan. 22. 20:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen, az. Beszélni kéne vele a dologról mielőtt kicsinyes bosszút tervezel. Ha szereted, akkor ezt teszed. 31/N
2019. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%

Ha hagysz neki egy tízest az éjjeliszekrényen, akkor nem az. Miben hazudott? Mégis szereti a mákosgubát vagy valami komolyabban.

32/f

2019. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%
A barátnőd, akkor természetes hogy lefekszel vele. Szakitani meg akkor szakitasz, amikor akarsz. Akár közvetlen szex után is. Addig tartott a szerelem és kész.
2019. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Gabo9292 válasza:
0%
Jah 2. kommentelőnek igaza van, meg hát miért lenne az? Hisz ez teljesen normális.
2019. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
3éve vagyunk eggyütt én hol külföldön vagyok hol otthon vele.semmibe nem akar segíteni én dolgozok a közös lakásért.2éve vagyunk albérletben és neki a havi albérlet pénzen kívül semmi más kiadása nem nagyon van se kocsi se semmi az anyja fizeti még a telefonszámláját is és megmondtam neki 3évig azt csinált amit akart de mostmár segítsen ő is necsak én tegyek le mindig mindent egyedül a kapcsolatunkba most a hátam mögött elmond az anyjával minden trógernek és utalom neki haza a lakás pénzeket és kidült abbol is elrakosgat és ha rákérdezek ugyanugy a szemembe hazudik
2019. jan. 22. 20:45
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Szakítást követel ez a viselkedés.De szereted,akkor nincs mit tenni.Meg fog szívatni.
2019. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Bosszu helyett ki kell lépni az ilyen szarkupacokból.

40N

2019. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

énis gerinctelenségnek érzem de utoljára érezni akarom

ha szemtöl szembe nembírnék szakítani kb 3szor probáltam ha valamit helytelenül irok elnézést kérek

2019. jan. 22. 20:49
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
És ha visszakönyörgi magát,akkor majd lesz erőd nemet mondani?
2019. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
lessz mivel most egy helyzet miatt kinnt kell maradnom nemjárhatok haza...és ő ezt tudja és annyit mondott nem vár rám
2019. jan. 22. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!