Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gerinctelenség ha lefekszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelenség ha lefekszem a barátnőmmel és másnap otthagyom mikőzbe dolgozik?

Figyelt kérdés
rászolgált a dologra hazudott.lehuzott pénzzel de szeretem ennek ellenére
2019. jan. 22. 20:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy kihasznál, ne hagyd magad. Ha vele is maradsz, szerintem közvetlenül ne kapjon ő pénzt. Tudom, nagy meló lesz, de intézd magad az albérlet kifizetést, vagy a bevásárlást. Nem is értem mit képzel a barátnőd magáról, elrakja a pénzt, amiért te dolgozol meg? Totál lehúz :(
2019. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
azt hozzáteszem a női kommentelök kedvéért.az előző barátja éveken át csalta és verte én kezet nem emeltem rá soha csalni egyszersem csaltam meg amire ránézet javarészt megkapta ha horvátországban akart nyaralni megkapta minden amit tudtam megtettem érte én nálam heti 50-60óra alatt nincs munkaórám mindent azért tettem és teszek hogy jól éljünk és legyen közös otthonunk ő megkapta a fizetését és volt nincs szerintem az anyjának adja vagy nemtudom mert anyja apja alkoholista egy omladozó házban élnek én onnan hoztam el őt és mindent igyekeztem megadni neki és nemtartom korrekten hogy azt mondja rám az anyjának hogy tróger vagyok.most utaltam neki pénzt de kevesebbet mint amit kellet volna de már kaptam az anyjátol hogy csoró vagyok nincs pénzem és nem védett meg csak helyeselt
2019. jan. 22. 21:07
 13/30 anonim ***** válasza:
Az jó,az ilyent ne is kérje senki,hogy várjon.Aljas egy nő.
2019. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
11.es sajnos lehúz de mit tehettem volna nagyon szeretem de most iszonyatos düh van bennem messze vagyok magyarországtól és ez mégjobban tetézi dühömet
2019. jan. 22. 21:10
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Szép család,ahogy minden erejükkel próbálnak befolyásolni,hatni Rád,miközben annyi bőrt húznak le ,amennyit csak tudnak.Remélem minél hamarabb megszabadulsz tőle.
2019. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15 ös azt hozzáteszem én ugy pénzt soha kézbe nem adtam sennkinek.rajtam feljebb nem jutottak igazábol mindig ugyan ott tartanak már húsz éve férre értés ne legyen mi sem vagyunk gazdagok de ők nemis probálnak meg javítani és az anyja erre nevelte a pénz nem minden de mikor 3havi elmaradásban van az anyja akkor jol jön
2019. jan. 22. 21:17
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
Az a helyzet, hogy már az elején elcseszted azzal hogy az anyagiak jó nagy részét te álltad. A csaj csak azt csinálja tovább, amit megszokott, vagyis kihasznál. Egy kapcsolatba, közös életbe mindkét félnek közel azonos részt kell beletenni anyagiak terén is, legalább is erre kellene törekedni. Persze hogy panaszkodik rád, hiszen a kényelmes élete a végéhez közeledik és ezt érzi. Sokáig tartott mire betelt nálad a pohár, de most már ne hátrálj meg. Ha még "utoljára érezni akarod", hajrá. Legyél nagyon figyelmes hogy kellemes emlékkel búcsúzzatok, de mindenképp személyesen vess véget a dolognak. 31/N
2019. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17es tevagy az én emberem ;) de személyesen nemfog menni tudom hogy kellene de nemfog eddig is mindig visszakönyörögte.énis ezen voltam hogy mindent közösen. ha kipakolom a lakást és ha jószívű vagyok az ágyat ott hagyom neki kb a lakásban ami van 90százaléka az enyém amit ő csak használ igaz hitelre vettem a dolgok nagy részét de abba se adott bele soha. én csak ugy tudok ebböl kilépni ha hátat fordítok és jövök vissza ki ha fáj mind kettönknek ha nem
2019. jan. 22. 21:52
 19/30 anonim ***** válasza:

Na pont ezért utalok nő lenni mert az ilyen érdek féreg nők miatt el van könyvelve ,hogy minden nő csak a pénzre megy és kihasználja a férfit

Kérdező sajnos ő nem téged szeret hanem a pénzed és ne sajnáld dobd ki

Ezen nincs mit meg gondolni , legyen erőd személyesen megtenni

Szerelem édes kevés ha a másik fel érdek féreg

2019. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
60%
Tedd úgy, ahogy jónak érzed. Miért itt kérsz engedélyt? Ez a te életed, a te érzéseid. Én nem érzem gerinctelenségnek, amire készülsz, mert nyilvánvalóan szereted, nem kihasználod. Legyetek még egyszer együtt. Tudom, hogy utána nagyon fog neked fájni. Ne hagyd, hogy kihasználjanak.
2019. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!