Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után fizetnem kell-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után fizetnem kell-e az ex-barátnőm tartozását?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk. Ő tartozott/tartozik a legjobb barátnőjének kb. 100 000 Ft-tal. A barátnő elvárná, hogy én fizessem ki (törlesszem) azt a tartozást, merthogy mint exnek ez kötelességem. Egyébként az a tartozás még az összejövésünk előttről származik, tehát úgymond nincs köze a volt párkapcsolatunkhoz. Illik segíteni az exnek ezzel? Kizárólag a szakítás után merült fel, hogy fizessek, korábban (a kapcsolat alatt) föl sem merült. (Egyébként én sem állok olyan jó, hogy csak úgy dobálózzak százezerrel.)

2019. jan. 24. 13:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Most ugye ezt nem komolyan kérdezed? :D Könyörgöm mond, hogy csak vicc, és tudod, hogy mi a helyes döntés :D
2019. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy nehogymár mi közöd neked az ő tartozásához.
2019. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vicc. Megtörtént. Nem fizettem, nem is áll szándékomban. De érdekelne, hogy volt-e már vki hasonló szituban, vagy hogy hogyan reagálna. Köszönöm előre is. :)
2019. jan. 24. 13:43
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Sem a kapcsolatod alatt, sem utána nincs közöd az ő tartozásaihoz, adósságaihoz. Ami hozzá tartozik, azzal foglalkozzon ő. Egyedül rá tartozik.


Ilyen baromságot is ritkán hallok, hogy kötelességed fizetni más tartozását :D

2019. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
De igen, ki kell fizetned ez így szokás, hisz te vagy az ex. Sőt... még kamatot is illik ilyenkor rászámolni, mivel szakítottatok. Plusz ha van az exednek és az Ő barátnőjének autója, azt is neked kell tankolni. Nem is értem mi itt a kérdés...
2019. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja, és olyan is elhangzott az exbarátnőm barátnője szájából (négyszemközt), hogy én fizessek és cserébe rábeszéli az exemet, hogy ismét jöjjön velem össze. :D Magyarul kiárusította a legjobb barátnőjét. Vagy ilyesmi. :D
2019. jan. 24. 13:44
 7/33 anonim ***** válasza:
18%
Helyes, ebben nincs semmi rossz. Neked kell fizetned.
2019. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Várjatok csak! Én pedig tartozom az egyik banknak fél millióval. Akkor majd azt mondom, hogy azt pedig fizesse az exbarátnőm.... levonjuk a százezret, és már csak 400 ezerrel jön. :D
2019. jan. 24. 13:46
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Hàt nem tudom kiről/milyen lànyokról van szó,de èn biztos,hogy egyikkel sem àllnék szóba soha többet,ne fizess véletlen se.Hàtha ezt így ketten megbeszéltèk,hogy mindenketten jól járjanak.És most nagyon okosnak hiszik magukat.
2019. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
52%
Nem jól látod. A banki tartozást neked kell fizetned, de az exed tartozását is, hiszen te vagy a férfi és ő az exed. Vannak kötelességeid. De ezt már leírtam. Plusz még az autóját is neked kell tankolnod.
2019. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!