Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után fizetnem kell-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után fizetnem kell-e az ex-barátnőm tartozását?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk. Ő tartozott/tartozik a legjobb barátnőjének kb. 100 000 Ft-tal. A barátnő elvárná, hogy én fizessem ki (törlesszem) azt a tartozást, merthogy mint exnek ez kötelességem. Egyébként az a tartozás még az összejövésünk előttről származik, tehát úgymond nincs köze a volt párkapcsolatunkhoz. Illik segíteni az exnek ezzel? Kizárólag a szakítás után merült fel, hogy fizessek, korábban (a kapcsolat alatt) föl sem merült. (Egyébként én sem állok olyan jó, hogy csak úgy dobálózzak százezerrel.)

2019. jan. 24. 13:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Őszintén röhögném pofán mindkettőt.
2019. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Tényleg nem az. Bárcsak az lenne. De hidd azt.
2019. jan. 24. 16:14
 23/33 anonim ***** válasza:
Dehogynem kamu. Már abból is látszik, hogy röhögsz a saját kérdéseden és a válaszaidból is az jön le, hogy abszurdnak tartod az egészet és milyen hülye az exed barátnője. Vagyis tudod te, hogy nevetséges az egész helyzet úgy ahogy van, csak valamiért próbálod elhitetni ennek az ellenkezőjét. Máskor jobban csináld, túl átlátszó.
2019. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok privátra,Kedves kAlapúr de tisztességes értelmes nő nem lesz sem cseléd sem ágybetét, nem csicskul és nem vár el fizetséget a szolgálatért az ágyban,főleg nem szakítás után fizettetné a tartozást,mivel normális nő eltudja magát tartani pasi nélkül is.. Remélem sikerült felvázolnom.. De pasiknak vagy a nullás cseléd kell v a pénzéhes eltartott prostituált,sokaknak előző feleség a másik a szerető. Na van aranyközépút is..
2019. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
A kapcsolat és a leírt szituáció megtörtént. Az tény, hogy abszurd helyzet volt.
2019. jan. 24. 16:22
 26/33 anonim ***** válasza:

"A kapcsolat és a leírt szituáció megtörtént. Az tény, hogy abszurd helyzet volt."


Nem érted amit írok. Az oké, hogy megtörtént, de te úgy tetted fel a kérdést, mintha nem tudnád, hogy mit kell csinálnod, hogy vajon tényleg neked kell-e kifizetni a tartozást. Na ez a része ordas nagy kamu, mert tudod te nagyon is, hisz süt az írásodból, hogy nevetségesnek tartod az egész helyzetet. Így viszont nem értem minek kellett megkérdezned, ha egyszerűen tudod a választ. ÉRTED???

2019. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
ÉRTEM.
2019. jan. 24. 16:30
 28/33 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek írtad ki a kérdést? Kész vicc:)
2019. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, bocsánat! Legfeljebb (!) annyit szabadott volna kérdeznem, hogy mi a véleményetek az esetről, vagy ilyesmi. Meg tudsz nekem bocsátani? :)
2019. jan. 24. 16:57
 30/33 anonim ***** válasza:

Dehogy fizess! Majd az ex szépen a saját kakinát maga lapátolja ki.

Legjobb barátnőt meg röhögd arcon nyugodtan :DDDD


Mik nincsenek :'DDD


30N

2019. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!