Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ja tenyleg oszinten nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ja tenyleg oszinten nagyon tiszta szivedbol szerettel egy embert, de kenytelen Voltal szakitani vele, mennyi ido utan mult el ä fajdalom?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Volt olyan, hogy 1 év.
2019. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Un azkemeny...:(
2019. jan. 30. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy se veled se nelkuled kapcsolat, 7 hónapig tartott. Sosem szerettem úgy senkit,pedig sokat bántott,de nem is fogok. 3 éve vége, időközben volt egy 1,5 eves kapcsolatom,de még furán gondolok rá,bár nem szeretem
2019. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, nincs olyan tényező, ami miatt szakítanom kellene vele.
2019. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 év, de szerintem ha valakit egyszer szerettél, azt mindig is fogod valamennyire.
2019. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 és vâlaszolo mi van????????? Jézusom.Porig alazott...kijatszott vert...csalt... Úristen. Te beteg vagy...
2019. jan. 30. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
3 éve szakítottunk.Most is gondolok rá.De az első 6 hónap kegyetlen volt.Aztán még fél évig szenvedtem.Aztán lassan megszoktam,hogy ez van.De mai napig nem merek emlékezni,közös képeket nézni
2019. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1,5 évet voltunk együtt, szörnyen szerettem, majd meghasadt a azívem, de neki az ex nője kellett. Vele viszont nem jött össze, így elkezdődött egy év se veled se nélküled. Nagyon felemésztett az a kapcsolat, van párom azóta, de van, hogy rá gondolok... Valaki kitörölhetné a memóriámból.


30N

2019. jan. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majdnem szeretok lettunk,nagyon szerettem, 7ev utan meg mindig ugyanazt erzem néha, hosszu tortenet. Szerintem ha vkit igazan szerettel az talan soha sem mulik el magatol csak ha vmi olyat csinal,mélyen megbánt -akkor megtorhet ez a szeretet
2019. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!