Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom válaszút elé állított....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom válaszút elé állított. Választanom kell közötte és a munkám között.!?

Figyelt kérdés
Vagy azt választom, hogy fent maradok Pesten egy jól fizető cégnél, de ő haza költözik vidékre és itt hagy, vagy azt, hogy felmondok, oda lesz a munkám és hazamegyek vele vidékre a bizonytalanságba, ahol lehet nem találok új állást vagy ha igen akkor töredékét keresem a mostani fizetésemnek. Mi a véleményetek erről a helyzetről? Válaszotokat előre is köszönöm.

2019. febr. 6. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Kevés az infó.
2019. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Mond meg neki, Pesten kivül, gyakorlatilag már élet sincs.
2019. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Már elvből sem kellene olyan ember az életembe, aki képes ultimátumot adni, így számomra nem lenne kérdés, hogy megszabaduljak-e egy olyan alaktól, aki képes ilyen módon megalázni és figyelmen kívül hagyni az én terveim, céljaim, érzelmeim ahelyett, hogy normális módon beszélné meg velem a szituációt és közös döntésre, megoldásra törekedne
2019. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Azt, aki valasztas ele helyez, es szakitastol habzik a szaja,tuti h a parodnak akarod hivni? Fogadok kis ertelmetlen videki proli gyerel, te meg egyertelmuen tulnottel rajta.
2019. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Aki választás elé állìt anélkül,hogy bármi féle kompromisszumra hajlandó lenne,vagy megbeszélni,vagy felmérni a lehetőségeket azzal én nem maradnék.Az egész kapcsolatotokat így határolja be,ki a főnök.Amùgy attól is függ persze melyik város,mekkora,de ezt a "válassz" kijelentést kiborító hozzállásnak látom.Olyan amire csak egy nemet lehet mondani.
2019. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Maradnék.


Miért akar hazaköltözni?

2019. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Kevés az infó, fontos lenne, hogy pl ő MIÉRT akar ennyire vidékre költözni.

Mondjuk ha képes ultimátumot adni, akkor nem biztos, hogy érdemes vele maradni....de el tudom képzelni, hogy van rá valami oka, szóval nagyban függ attól, hogy MIÉRT akarja ezt.

2019. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy gondolom, hogy ha szeretek valakit, akkor nem kényszerítem olyan döntési helyzetbe, hogy kockára kelljen tennie a biztos megélhetését. Ingázás nem jöhet szóba?
2019. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Akárhogy is nézem én a pasit hagynám ott!

N27

2019. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Ebből úgy tűnik, hogy ő jött utánad, a családja viszont otthon van. Mivel válaszút elé állít, jó eséllyel nincs megfelelő képzettsége vagy akarata, hogy normális munkát találjon, ami valljuk be, Budapesten azért a vicc határát súrolja. Az, hogy zsarol, arra utal, hogy jó eséllyel frusztrálja, hogy te jobban keresel nála, ergó feltehetően le akar rántani.


Ezt csak a kérdésedből következtettem; lehet, hogy nem így van. Ezzel együtt egy párkapcsolatban ilyen ultimátum nincs, mert ha felmerül, akkor annak a kapcsolatnak már régen annyi.

2019. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!