Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jóltettem, hogy elkuldtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóltettem, hogy elkuldtem a levesbe?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy elvalt pasival aki szerint a szerelem az feletételek nélkul kell megtörtenjen, es nem köthetö anyagiakhoz . Ezt jelzésnek vettem , hogy ne szamitsak sokra a reszeröl

Többször jött a talalkara viraggal , meg meghivott vendeglökbe stb . Kb egy hónapja ismerem. Hazassagról beszelt , komoly kapcsolatról , stb

En nem vartam es varok semmit töle , furcsa is hogy anyagiakról beszel meg hogy azon van hogy talpra álljon stb

Ok . Ma kibökte hogy rögtön miutan elvalt , regisztralt egy oldalra, ahol kiderult , hogy penzbe kerul a csajokkal chattelni es elmeselte hogy talalt egy nagyon szep csajt es hogy annak irkalt es raköltött az egeszre kb negyszaz eurót , de a vegen kiderult , hogy falcs profil volt

Mondtam neki , hogy arra volt penze , biztos megérte , szep csaj lehetett .

Azt mondta hogy banja . Mondtam nem azt banod, hogy költöttel , hanem hogy a profil falcs volt .

Milyen szerencse mondtam, hogy a szerelem meg a baratnö megkapható egy csokorért , uditöert , stb

Mondtam hogy igen , ha egy ferfinek megtetszik egy nö , akkor bizonyit neki , ha meg nem tetszik , akkor panaszkodik az anyagiakra , hogy a nö nehogy szamitson valamire .

Es ezzel befejeztem vele, ottahgytam es letiltottam mindenhol

Jòl tettem ?



2019. febr. 7. 23:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez egy falCS kérdés.
2019. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Miert volna falcs ? Neked meg provokalas a celod
2019. febr. 7. 23:30
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Majd találsz egy engedelmes gazdag szolgát, csak hajolj be neki mindennap kétszer...


Szép világ ez!

2019. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem a penz miatt alltam vele szóba, nincs is neki álltólag
2019. febr. 7. 23:35
 5/36 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon jól tetted. Csak olcsón meg akart dugni.
2019. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

#5


Pedig azért perkálni kellett volna.


Hmmm, #5 tulajdonképpen akaratlanul leribizted a kérdezőt...

2019. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora zagyvaság ez .. tehát téged az irritál hogy 400 eurot költ chatre,neked meg csak virágot vesz meg vendéglőbe hív ?
2019. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem az irrital , hogy csak viragot vesz , hanem az hogy mas nökre hajlandó volt többszaz eurót aldozni , tehat ha bejön neki valaki akkor költ ra rendesen , nekem meg vazolja a nehez helyzetét

Olvastam erröl pszichológiaból , hogy egy ferfi mikor tetszik neki egy nö , akkor nem nezi a penzt

2019. febr. 7. 23:46
 9/36 anonim ***** válasza:
98%
Fals. C nélkül.
2019. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elegge gázos 400 eurot elcseszni egy csetre😀 en is lepattintottam volna.
2019. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!