Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmnek anyajegyek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek anyajegyek vannak a hátán, normális ha emiatt kicsit undorodom tőle?

Figyelt kérdés
Hátan sokk fekete pottyszeru anyajegy volt, nem egészen, de volt 10,15 és számomra ez elég undoritó, es kicsit mashogy tudok hozza viszonyulni, nem olyan jól..
2019. febr. 9. 03:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy jel hogy nem vagytok egymáshoz valók. Ha nem tudsz ezen túllépni akkor hagyd őt békén, keress mást.
2019. febr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is hagyd. Nekem csak 30 van az arcomon, és 30-40 minden testrészemen külön, soha senkit sem zavart.
2019. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem, egyáltalán nem normális. Szinte mindenkinek vannak anyajegyei, és idővel egyre több lesz.

De ha neked ennyi elég, hogy undorodj, akkor búcsúzz el a lánytól. Benned megmarad az undor, ő meg ennél jobbat érdemel. Nem egymást keresitek.


És még hogy a pasik nem a tökéletes, photoshoppolt modelleket keresik...

2019. febr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagy, hólyagszerű anyajegyek, azok tényleg undik és le kéne szedetni őket(nekem is voltak). De sima kis pöttyszerű anyajegyeken ne problémázz már..Szinte minden fehér embernek vannak.
2019. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ja mert az Instagramos csajszeekon nincsenek és te már csak azokra tudod kiverni? :D
2019. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet szedetni.
2019. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

4. Nekem nagyon sok anyajegyem van, amik közül van pár kidudorodó is, de soha nem gondoltam volna, hogy undorítóak és mások se mondták eddig :/ És amúgy ki vagy te, hogy megmondd, le KELL szedetni ezeket? Elmondanám, hogy ha sebészileg eltávolítanak egy ilyen anyajegyet, sokkal nagyobb lesz az elrákosodásának az esélye...

És képzeld, nekem az egészségem többet ér, mint egy hozzád hasonló, hadd ne mondjam micsoda véleménye :(

2019. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs sok anyajegyem, de ami nagy volt, azt leszedettem, és azóta meg heg van ott. Plusz bárányhimlős hegeim vannak. Na, tőlem akkor egyenesen hánynal.
2019. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az normális, hogy van, ami neked nem tetszik - mindenkinek van vmi. Inkább szakíts vele, és mondd el az igazat, persze kulturált formában és ne így, hogy undorodsz tőle, hanem hogy nem tetszik.
2019. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nem normális. beteg vagy. ha mondjuk találnál egy szőrszálat a mellén vagy egy pattanást vagy akármit ami minden normális emberen előfordul akkor elsírnád magad? szexeljetek kezeslábasban ha ennyire zavar.
2019. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!