Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított velem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem úgy hogy ennek semmi jelen nem volt. Ő egy hosszú párkapcsolatban élt, majdnem házasság aminek megcsalás vetett véget. Mi majdnem egy év múlva jöttünk össze. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Minden jó volt de 6hónap után azt mondta hogy egyenesbe akarja hozni az életét,egyedül állóként erre több lehetősége van, viszont én nagyon szeretem van esély hogy tisztázza magában a dolgokat és újra együtt leszünk? Vagy esetleg ha a szüleivel beszélek hogy figyeljenek rá? Boldog posztok facebookon segítenek?
2019. febr. 12. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Elmehetsz a posztoddal. Nem szeret és kész, jobb ha tudomásul veszed.

De ha erőszakoskodsz még meg is fog gyűlölni.

2019. febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Se a szüleivel ne beszélj, se a gejl posztolást ne kezdd el, ezek az ostoba emberek megoldásai. Itt két felnőttről van szó, akik közül az egyik bejelentette, hogy vége. Ez csak rátok tartozik, beszélhetsz vele épp, de a dolog kettőtök dolga. Én azt mondom neked, engedd el. Aki ezzel a szöveggel ki tudott rakni, abban nincs szerelem.
2019. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A sok és jó szex segít.
2019. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüleivel beszélni????? Ez komoly? És csodálkozol, hogy szakított veled :D
2019. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!