Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hisztek abban, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy két különvált embernek a távoli jövőben még lesz dolguk egymással?

Figyelt kérdés

3 év után kidobott a barátnőm. Neki első kapcsolat volt, nekem negyedik. Én még most is nagyon szeretem Őt, szerelmes vagyok belé, ő viszont azt mondta, hogy nem volt neki elég amit nyújtani tudtam, ezért ismerkedni kezdett és talált is egy olyan srácot, akivel elmondása szerint jobban összeillenek. Akkor szakított, amikor belezúgott ebbe a másikba. Úgy váltunk el egymástól, hogy nem tudja mit hoz a jövő, ha nem is sok, de van rá esély, hogy évek múlva rájön hogy mégis én voltam az igazi, és akkor ha én is úgy gondolom, még lehetünk együtt.

Én 23 éves vagyok, ő 19.


Nektek mi a véleményetek erről?



2019. febr. 13. 01:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Rá lehet majd kuncogni, mikor lelakva három pujával három apától felkeres tíz év múlva, hogy már tudna értékelni. Te is értékeld ennek megfelelően. ;)

32/f

2019. febr. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz,ezek ilyenkor csak üzes frázisok amivel a másikat megnyugtatják.
2019. febr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Abban biztos vagyok, hogy akikkel találkoztam az életemben, velük mind volt dolgom. Szerintem azért tűntek el az életemből, mert már nincs velük dolgom.
2019. febr. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem ugyan az vagyok, mint az előző. Nekem másfél év után lett vége egy kapcsolatomnak. Bevallom, hogy olyan élethelyzetben voltam, hogy ha fizikálisan nem is, de érzelmileg bántottam a lányt. Szét szedtek minket, mikor meghalt az anyja. Sajnos, sosem tudtam megértetni vele, hogy nem vele volt a bajom, hanem magammal, meg a környezetből adódó sok szarsággal. Tudjátok, ok és okozat.

Ennek már 5 éve, hogy vége. Tavaly megkeresett facebookon. Barátkozni akart állítása szerint.

Mivel előtte sosem keresett meg, és eltelt legalább 4 év, picit kételkedem benne, hogy az lett volna a célja.

Csak én hülye, nem vártam ki. Bár azt hiszem, hogy jobban is tettem. Sajnos olyan ember, akibe nem lehet megbízni. Simán megcsalta 4 pasiját egyhuzamba.

Amikor engem megkeresett, akkor ment szét az egyik pasijával, és vissza ment exéhez. 1 hónapot nem volt vele, megcsalta. Ha nem tiltottam volna le, lehet ez velem lett volna, bár én nem lettem volna büszke magamra. Aztán végül lett más, akivel megcsalta ugye, össze is jött vele, de 10 hónap alatt kiderült, hogy emezt is csalta, szóval, már a kövi pasijával is van.


Abban nem hiszek, hogy lesz újra kezdés, viszont talán egy nap még újra megkeress, ha úgy alakul, hogy megint egyedül maradna.

2019. febr. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem volt neki elég amit nyújtani tudtam".


Érzelmileg befolyásolt állapotban vagy így azt kell mondjam nem lát(hat)sz tisztán. Anno hasonló életkoromban én is átmentem hasonlón, mint oly sokan. Most már persze másképp látom a dolgot mint annakidején és jóval több a tapasztalatom is, ennek alapján azt kell mondanom, hogy jobban jársz, ha veszel néhány jó nagy levegőt és elengeded ezt a dolgot. Hogy miért annak a kulcsmondatát fenn kiemeltem.


Ez egy rossz duma (általában), ha rám hallgatsz nem rágódsz ezen tovább, sőt éppen egyfajta "kívülállóként" kell kezelned ezt a dolgot, hogy hideg fejjel dönts, de nem kell sokat tökölni rajta mert annál rosszabb. Nem vagyok elég jó? Rendben, dobtál, menj csak nyugodtan. De nem leszek parkolópályára téve vagy talonba ez fix (nevezd ahogy akarod, én így gondolkodnék). Magyarul, én később nem foglalkoznék vele, nem várnám az "esélyt", aminek eleve csekély immár a valószínűsége ezek után. Sőt, tudatosan leépíteném magamban bizonyos sebességgel (kinek milyen az emocionális beállítottsága) arra alapozva, hogy döntött, akkor legyen is úgy végleg. Tanácsom szerint ne tartson túl sokáig! Így fogsz jobban járni ugyanis.

2019. febr. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
EGy olyan csajba vagy szerelmes,aki elkezdett a kapcsolat alatt ismerkedni másokkal,mert az amit nyùjtottál kevés volt.Persze ezt nem beszélte meg veled,hogy változás álljon be.Ennek ellenére 3 évig veled volt.És meg van arca azzal áltatni,hogy majd pár év mùlva lehet rájön Te voltál az igazni!Gratulálok,nem tudom hol sikerül ilyen okos,kedves lánnyal ismerkedni,de kerüld el a környéket. Egy percet sem kell várnod rá.
2019. febr. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el!
2019. febr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább. Amíg te sajnálod magad, ő boldog. Sírasd el, aztán kezdj új életet, hidd el 4-5 év múlva csak röhögni fogsz az egészen.
2019. febr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy volt, hogy mikor főiskolás voltam tetszett egy srác aki akkor végzett. Tudjátok, minden szünetben lestem meg hasonlók. Évek múlva találkoztunk véletlenül, úgy, hogy első pár találkozónál le sem esett ki ő. (Azóta egy éve együtt vagyunk)

A mi esetünk más, de látod, létezik olyan, hogy rossz időben, rossz helyen találkozol valakivel, aztán meg jó időben, jó helyen.

A te esetedben viszont tisztán lehet érezni a lányon, hogy meg akar tartani téged mint kiskapu. Tudja hogy szereted és ha majd valami rosszul sülne el a jelenlegi pasival akkor visszamenne, hogy addig se legyen egyedül. Látod, azzal sem várt, hogy szakítsatok, már befűzte a következőt. Az ilyen szingliként meghal

2019. febr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szeretnék hinni benne.
2019. febr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!