Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy hagyjam abba valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pitchblackie kérdése:

Hogy hagyjam abba valaki szeretését?

Figyelt kérdés
Mind ketten szeptemberben kezdtük az ELTE-n az egyetemet. 5 hónapot töltöttünk együtt. Bevallotta 3 hónál, hogy szeret és az enyém akar lenni. De ugyanakkor a saját elmondása szerint mindent megtett, hogy tönkretegye a kapcsolatunkat, mert szereti 'szurkálni'(az ő szava) a potenciális partnereket. Olyan mintha 2 személyisége lenne. Kemény családi háttere volt. Apja verte, elhagyta, anyja nem szerette eléggé, és kitette az utcára. Beleszerettem. Meg akartam vele beszélni a dolgokat. Megvártam az egyetem előtt, hívogattam, elmentem oda, ahol lakik. Nem tudom elfelejtenin. Szétmar belül a fajadalom. Azzal váltunk szét, hogy zaklatás vádjával rendőrséghez fog fordulni, ha folytatom. Jelenleg nem szól hozzám és mindent megtesz hogy ignoráljon. Attól félek, a hülye szívem el fogj venni az eszem és nem fog érdekelni a rendőrség sem.

2019. febr. 13. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Alt + F4
2019. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, mert ez már beteges.
2019. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!