Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a pasitok azt mondaná,3 hónap járás után, hogy ne találkozzunk egy ideig?

Figyelt kérdés
3 hete még azt mondta, hogy senki más nem kell neki, rajtam kívül, tényleg úgy éreztem hogy szeret, erre most meg egy hevesebb vita után kibökte, hogy ne találkozzunk egy ideig. Mivel én nagyon rendes voltam vele és tényleg szeretem, úgy gondolom, hogy nem ezt érdemeltem, és azt mondtam neki, hogy akkor ne is találkozzunk többet. Szerintem aki tényleg szereti a másikat, ilyent nem kérne hogy ne találkozzunk. azóta nem is beszéltünk ( ez 2 napja történt). Észrevettem, hogy a kedve is más volt az utóbbi időben, próbáltam rajta segíteni, de csak visszautasítást kaptam cserébe. Eddig tartottam magam, de most nagyon rám tört a kétségbeesés. Hogy lehet, hogy az embereknek ennyire gyorsan megváltoznak az érzései? 23L
2019. febr. 14. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar toled semmit. Csak fel szakitani. A szuneteles az gyakorlatilag egy gyava szakitas.
2019. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van igen,ha már előtte se érezte azt,amit mondott.Csak kimondta a szavakat.De történhetett vele 3 hét alatt bármi,ami miatt ùgy döntött ez mégsem fog működni.Vele,nem feltétlen a kapcsolatban.
2019. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hónap a másik megismeréséről szól, eldől, hogy lesz-e belőle kapcsolat vagy nem. Itt nem lett. Van, hogy sokéves kapcsolatok érnek véget egyik hétről a másikra. A párkapcsolat ezzel jár. Az hogy te rendes vagy és szeretsz valakit, azért még nem jár cserébe az ő szeretete.
2019. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi volt.
2019. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem csak mondta , hogy szeret, hanem éreztem is hogy oda van értem, és hogy szeretett.
2019. febr. 14. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért írtam utána a másik lehetőséget is.
2019. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A jelszó a fellángolás. Rajongott érted, aztán volt valami, ami miatt elmúlt a fellángolása. Lehet mondtál vagy tettél valamit. Ettől függetlenül ez nem szeretet. Jobb is ha már most kibukik ez a probléma és mentek tovább,mindenki a maga útján.


20N

2019. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül leírtad azt, ami 3 hete történt velem. Ő azóta szünetel. xdd
2019. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!