Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig érdemes egy fiú után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy fiú után küzdeni?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél éve voltunk együtt a barátommal amikor mindketten úgy éreztük hogy besokalltunk egy kicsit. Ő szünetet kért meg levegőt de én nagyon szeretem és ezt megis mondtam neki hogy nem akarom elveszíteni. Azt érzem hogy csak távolodunk egymástól. Nagyon szeretjük egymást de mégse működik már a kapcsolatunk. Szerintetek érdemes ezt meg folytatni és tényleg csak várjak az időre vagy végleg ellkellene felejtenem? (18 évesek vagyunk mind a ketten )

2019. febr. 14. 20:51
 1/9 Karena26 ***** válasza:
82%

Semeddig.

Nőként nem érdemes egy férfi után futni. Megalázó, és ha célt is érsz, sosem fog megbecsülni, mert nem kellett megküzdenie érted.

2019. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Sose legyé.l túl ragaszkodó, tarts távolságot, hátha rá jön, hogy mégsem akar elveszíteni.
2019. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt mondta egy buszsofőr, hogy kislány, két dolog után nem érdemes futni , az egyik a busz, a másik a pasi.
2019. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel egy nő után sem érdemes futni, mert hosszú a sor egy nőért.
2019. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semeddig,tapasztalatból mondom. Ha vissza is könyörgitek magatokat egymáshoz annak úgyis vége lesz. Felejtsd el a fszba...
2019. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem legyetek egy kicsit távol egymástól, aztán majd eldől, hogy mit akartok. Fiatalok vagytok, változtok még. Próbáljatok párszor barátként találkozni és csak együtt tölteni az időt, mindenféle romantika és szex nélkül.


#1: Lépj már túl a szexizmusodon. Unalmas.


#4: Pszt, ez egy férfigyűlölő oldal. Ilyet mondani bűn! :D

2019. febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 évesen semeddig. Amúgy szexizmus vagy nem, nem a nő dolga küzdeni a férfiért, hanem fordítva. Ha te futsz utána elhagy valakiért, akiért neki kellett megküzdenie. A férfiak már csak így működnek.
2019. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Szexizmus. Fura, az én környezetemben vannak olyan kapcsolatok, ahol a nő futott a srác után és összejöttek. Amikor férfiak futottak, akkor az esetek többségében nem lett semmi, mert eleve be sem jöttek a nőknek vagy csak talonban tartották őket egy kis egónövelésre.
2019. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.

Ebből látszik, hogy vannak esetek amikor jobb ha a lány kezdeményez és más esetekben a fiú. Ez lelki alkat kérdése is, hogy kinek mi jön be jobban

2019. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!