Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van esély újrakezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély újrakezdeni? Illetve mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a barátnőm, az indok idézem: "Nem akarok kapcsolatot most senkivel, szeretnék magammal foglalkozni most" 1 évig voltunk együtt. A vége fele sajnos elég sok vitánk is volt, minden apróságon..

Én mindennél jobban szeretem őt.. Szeretném ha újrakezdenénk, viszont akármikor ha beszélünk facebookon, és szóba kerül a kapcsolatunk, vagy bármi olyasmi téma, akkor átmegy "bunkóbb, elutasítóbb" stílusba.. Ha viszont nem keresem, vagy nem vagyok elérhető facebookon 1-2 napig, akkor hívogat, hogy "hol vagyok? miért tűntem el? stb.." Néztem interneten, és mindenki szinte azt tanácsolta, hogyha vissza akarom kapni őt, akkor ne keressem egy jó darabig, semmilyen formában. De mint ahogy írtam, ha nem keresem, ő keres mindenhol.. Szerintetek mit tegyek, hogy újrakezdjük a kapcsolatot? Mert nekem már nincs ötletem.. Egyszer azt mutatja, hogy szeret még.. egyszer azt hogy nem.. Szeretnék esélyt adni a kapcsolatnak, és tudom, hogy ő is elhamarkodottan döntött mikor szakított, de sajnos elég makacs, és eléggé büszke ahhoz hogy beismerje..

Szerintetek? Lányok tanácsait várnám inkább, hogy ilyenkor mi a helyes? :) Én:(24)F, Ő(22)L

Köszönöm a válaszokat :)



2019. febr. 15. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belemenni a játszmába. Hagyni kell főni a saját levében. Ha szeret téged, lép. Persze előtte mindenképp mondd meg neki, hogy döntse el, mit akar.
2019. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem törődnék vele es ink.próbálnék túllépni ezen a kapcsolaton.Így tudja,h te mindig rendelkezésére állsz és ide oda rángat ha úgy tartja kedve.Ha ő szeretne,nem akarna szakítani.Biztos zavarok lehetnek a fejében,v taktikázik,de neked ezzel már nem kellene foglalkoznod.Az idődet vesztegeted rá.Egy kis ideig maradj te is egyedül,ne keresd az exed és ha már túltetted magad rajta akkor nyitott lehetsz egy új kapcsolatra.
2019. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát játszmáztok veled. Èlvezi, hogy próbálkozik nála, ha nem teszed, ő keres, hogy remènyt keltsen, ès újra foglalkozz vele.

Szerintem is jobb ha hagyod. Ha keres, akkor még tőmondatokban rázd le, aztán kèsz. Ha akar valamit, akkor tenni fog èrte, ha meg nem akar, hadd menjen.

2019. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló eset volt a barátom, ugyanezt a játszmát csinálta. Nagyon fárasztó volt, leszívta az energiámat, hamar véget is ért a kapcsolat. Nem éri meg hidd el, keress méltó, őszinte barátot, aki nem játszik Veled!
2019. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!