Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt most mégis hogyan gondolta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mégis hogyan gondolta?

Figyelt kérdés

Három és fél év után szakítottam barátnőmmel, hanyagolt és hülye viselkedése lett de szakitaskor is még mondogatta hogy vissza talál magához csak személyiségbeli problémája van.

1 hónap után megtudtam hogy 3 hónapig csalt, ezzel szembesítettem, elmondtam hogy soha nem lesz köztünk újra semmi.

Erre kiakadt a barátját (aki az enyém is) elküldte a francba hogy miért beszélt velem mert hogy én nekem miért kellett megtudnom hogy csalt.

Miért képzelte azt higy most még egy ideig el van az új pasijával és hogy majd én gond nélkül vissza megyek hozzá?


2019. febr. 16. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

"Miért képzelte azt higy most még egy ideig el van az új pasijával és hogy majd én gond nélkül vissza megyek hozzá?"


Ne legyél már ennyire tompa...nem megmondta, hogy személyiségbeli problémái vannak ? :D

32/f

2019. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azt cseszte el hogy közben meg a közös barátnak ezt nyíltan kimondta :D
2019. febr. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!