Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mondjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy sajnálom, hogy nem figyeltem rá úgy, ahogy kellett volna?

Figyelt kérdés
Mindig hibáztattam, és nem fogadtam el. Sosem hallgattam meg, csak osztottam az észt. Féltékeny voltam rendszeresen, és nem tiszteltem. Elvártam, hogy minden jó legyen, de nem figyeltem rá. Vádaskodtam folyton, nem biztunk egymásban. Minden tönkre ment, és azért, mert en úgy áltam hozzá, mint egy férfihoz, logikával, ezért nem értettem meg soha, mert nem figyeltem rá igazán. De nem merek 1 hónap után ráirni. Lehet mar ismerkedik, lehet a háta közepére sem kíván. Hagynom kellene neki egy névtelen levelet, vagy engedjem el így, nem keresve egyáltalán.
2019. febr. 16. 18:36
 1/2 A kérdező kommentje:
25 F, és 2 éves kapcsolat volt.
2019. febr. 16. 18:37
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy 2 évig bírta veled-ha ez igaz. Tanácsom: őt már felejtsd el,a következő kapcsolatodban pedig inverz próbáld meg a dolgokat!
2019. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!