Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Végre kiléptem belőle miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre kiléptem belőle miért én lennék a szemét?

Figyelt kérdés

Nem is annyira kérdés, inkább csak kiönteném a lelkem.. Köszönöm ha elolvassátok.

Olyan kapcsolatban éltem túl sokáig 4 évig nyilván saját hibámból ami rég rossz volt.

Nem mehettem szó szerint sehova, buli szóba sem jöhetett ő nem szerette egyedül meg főképp nem mehettem. Nem ülhettem be egy kávéra a barátnőimmel, mert kiakadt hol vagyok kivel beszélek. Nem öltözhettem kedvemre,nem beszélhettem férfiakkal egyáltalán. A nővérem exe hozzám hozta a unokaöcsémet a láthatásról mert nővérem dolgozott, és amiatt tört ki a balhé h adott egy egy arcra puszit a volt sógorom.......

Nem mehettem edzeni, nem mehettem futni. Anyagi okok miatt csak 9 osztályt végeztem el akkoriban nem állt úgy anyum aki egyedül nevelt engem és 2 testvéremet.. Ezért elmentem dolgozni, azóta is dolgozom most viszont szeretném folytatni a tanulást 1 év alatt fizetősön lerakhatnám ő ezt is ellenezte.. Szóval konkrétan bezárt elcsomagolt magának és kész. Őt engedtem ahova csak és amikor akart.. Voltak es vannak no ismerosei megsem volt ebbol sosem problema, könyörgöm emberek vagyunk hadd baratkozzunk..

De nem tudom elfogadni h most is azt mondogatja h tudok e ugy viszonyulni es ugy tenni ahogy neki is jo... Nem.. Nem tudok tovabb alkalmazkodni mint egy kiskutya alazkodjak meg neki huhh... Szörnyen erzem magam.


2019. febr. 19. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Gratulalok! Ebben semmi szarkazmus vagy ironia nincs, csak gratulalni szerettem volna ahhoz hogy sikerult kilepned ebbol a mergezo kapcsolatbol :)

Szerintem egy percet se gondolj rá tobbet, vegre “szabad” vagy es azt csinalhatod amit akarsz.

2019. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagy erő kellett hozzá,de tartom magam a döntésemhez! :)
2019. febr. 19. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Kitartást!
2019. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy kilèptèl belőle. Azzal meg ne foglalkozz mit mond. Persze, hogy az ő szemèben te vagy a szemèt, de a legkevèsbè se èrdekeljen a vèlemènye.

Sőt, legjobb lenne, ha egyáltalán nem beszèlnèl vele többet. Tiltsd le minden elèrhetősègeden.

2019. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele. Most az a dolgod, hogy megerosodj(es végre letedd az érettségit)
2019. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Végre, végre egy okos döntés! Nagyon jól tetted, hogy kiléptél ebből a bántalmazó kapcsolatból,mert hidd el, ez már bőven annak minősül.

Most már csak az következik, hogy szakítás után se hagyd magad bántani. Szakíts meg minden kapcsolatot ezzel a féreggel, tiltsd le, ne beszélj vele többet, ne hagyd, hogy bűntudatot ébresszen benned. Kettőtök közül ő az egyedüli szemét.

2019. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! 🤗
2019. febr. 20. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőle ne várj igazolást, persze, hogy jól tetted, de egy bántalmazó sohasem ismeri be.
2019. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!