Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni, ha meglépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha meglépnek szexután?

Figyelt kérdés

Ismerkedem lazán, nem görcsölök nem vgyok ketsegbeesett , több hét utan adom be a derekam a pasiknak , tehat nem hamarkodom el , stb

Páran komoly kapcsolatot akartak stb , es en fontologtam a dolgon , de javareszt az törtenik , hogy miutan lefekszem a pasikkal , elvesztik az erdeklödesuket irantam . Utana mar semmilyen kapcsolatot nem akarnak . Mi lehet az oka ?



#meglepnek
2019. febr. 20. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Csak szexet akartak. Hogy nem hamarkodod el, semmit nem jelent. Aki rég volt nővel, annak z a pár hét semmi, akinek meg könnyen megy, közben mással is randizik.


Esetleg bűn rossz vagy az ágyban.

2019. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
A nőnek akkor van értéke, ha jó sokáig kihúzza hogy nem adja meg magát. Ha pár hét után lefekszel velük, ne csodálkozz. 3-4-5 hónap, na az már komoly nőre vall!
2019. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
2-es hülyeséget zagyvál.Mennyi idős vagy ? Nem mindegy a korosztály sem,meg akikkel keversz.
2019. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

#2. Még mindig nem ezen múlik. :D

32/f

2019. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy leírtad, szerintem érzik a hozza állásod, és emiatt van. Most ha férfi lennek és tudom a másiknak úgy se számít, lehet én is így viselkednek. Persze nem tudom csak próbálok az ő fejükkel gondolkodni.

Nálam volt akinél húztam a dolgot mégis úgy jártam mint te, a leghosszabb, mostani kapcsolatom esetében elég hamar megejtettuk a dolgot de őszinték voltunk egymáshoz és mindent meg tudtunk beszélni/oldani.

Szóval szerintem a hozza állást kell változtatni, mert az sugárzik az emberből. Már ha szeretnél többet szexnel a közel jövőben. Szóval egyet értek az előző valaszolokkal.

2019. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem azert húztam a dolgot , hogy megfogjam öket , hanem hogy kiismerjem öket , es szerettem volna megvárni az érzést , hogy akarom hogy megtörténjen , hogy adjak idöt magamnak hogy megkivánjak valakit

Nem taktika miatt vártam es nem azert mert hazasodni akarok

Nem akarok semmi komolyat

2019. febr. 20. 19:49
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindenki pont szex után lép le, annak oka van. Nem lehetsz jó az ágyban.
2019. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Ahogy a 8381862962 gyakorira feltett kérdéseidből kiderül, azért, mert túlságosan ráakaszkodsz a férfiakra már az első pillanattól kezdve. Ezt nem szeretik, csak mondom. Aztán elvárod hogy vásárolgassanak neked, gondolom ezt is elég hamar a tudtukra adod.

Valamint mindig valami argentín szappanoperára hasonlító sztorikat raksz össze az egyszerű dolgokbólnis, mert ettől azt érzed, hogy izgalmas és sorozazbaillő életet élsz. Vagyis akarsz. Ja, és látszik hogy 42 évesen mennyire kétségbe vagy esve és rohansz minden pasi után eszeveszettül aki szóba áll veled. Relax.

2019. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ök ragaszkodtak hozzam nem en. Engem ez indit be, ha udvarolnak, tömjeneznek

Ha ez megszunik , elvesztem az erdeklödesem

Úgyhogy te futsz a pasik , utolsó válaszoló, magadból indulsz ki

2019. febr. 20. 20:05
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Jaaajjj a kérdező az a 42 éves nő, aki nála 8 évvel fiatalabb pasival “randizik”, aki viszont egyértelműen csak szexet akar? Aztán nem sokkal kesőbb panaszkodik, hogy amikor a 60+os leendő szerelmével sétál, furán néznek rájuk?
2019. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!