Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el az exemet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exemet? Ti hogy lèptetek túl teljes mèrtèkben?

Figyelt kérdés
Már fèl ève nem is láttam, kerülöm,hònapok òta nem is beszèltem vele, de mègis itt van a fejembe hol jobban,hol kevèsbè. Már bosszant, hogy emiatt el is ugrott 2 új ígèretes kapcsolati lehetősèg is. Egyszerűen nem vagyok kèpes közel engedni magamhoz kellően más lànyt. Ezèrt vège is szakad minden próbàlkozàs gyorsan,ès persze rám van fogva,hogy kihasználtam őket, de a valòs okát nem tudják...

2019. febr. 21. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha vannak kapcsolatkezdési próbálkozásaid más nőkkel,akkor annyira nem rossz a helyzet.Szerintem ismerkedj tovább.2 csajból miért is vártad,hogy azonnal valamelyik megtetszik annyira,hogy ne godolj az exre?Lehet csak az 5.lesz Neked is megfelelő,szerethető.
2019. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ez ugy sikerult (15 ev hazassag es valas utan), hogy kb felevig nem is kerestem a noi tarsasagot. Nem uj kapcsolatra hajtottam, hanem magamban igyekeztem helyrerakni, feldolgozni a veszteseget. Egy kapcsolatot is meg kell gyaszolni, akarcsak egy kedves szemely halalat. Aztan jott a "viragrol viragra" idoszak, ami tartott vagy ket evig. Aztan az egyik "virag" ugy elvarazsolt, hogy 2 eve egyutt vagyunk es csodalatos. Mindennek megvan az ideje. Te meg nem vagy tul a feldolgozason, hiaba telt el az a fel ev. Szoval gondold at a dolgaidat mielobb. Sok sikert!
2019. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Elsősorban célszerű megérteni az elengedés és a lemondás közötti különbséget.Talán el tudtad engedni, de vajon le is mondtál róla?Ugyanis ha lemondtál volna róla akkor egyszerűen semleges lenne számodra, nem negatív, nem pozitív, hanem semleges.


"Már fèl ève nem is láttam, kerülöm,hònapok òta nem is beszèltem vele, de mègis itt van a fejembe hol jobban,hol kevèsbè. "


Érdekes mondat.Tudatosan energiát fordítasz és fókuszálsz arra, hogy ne találkozz vele(tehát vele vagy elfoglalva) és mégis sérelmezed, hogy eszedbe jut.


"Hogy felejtsem el az exemet?"


Nem elfelejteni kell, hanem elengedni és lemondani róla, elfogadva azt, hogy ami közöttetek volt az addig tartott ameddig tartott és tiszteletben tartani a másik szabad akaratából eredő döntéseit, hogy már nem akar veled lenni, levonva a tanulságokat és általuk bölcsebbnek lenni.Így tudsz fölszabadulni a helyzet alól és keletkezik egy szabad ember(te) aki el tud indulni előre.


Mindaddig amíg nem tudod elfogadni a döntését ennek a helyzetnek leszel a rabja.

2019. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt? Nyilván nem volt elég idő még a túllépésre, addig nem csoda, ha nem jön össze másik.
2019. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem teljesen az ő döntèse volt... vagyis először igen. Majd visszajött ,könyörgött hogy kezdjük ùjra, èn elküldtem melegebb èghajlatra,amit idővel meg is bántam de soha nem mondtam neki. Azòta màssal van... annyira nem rossz a helyzet, csak nèha vannak ilyen napok hogy,miatta vagyok lehangolt. Szerintem most jön nálam is a virágról virágra effekt, amit az egyik válaszoló írt. Sajnos tùl közel nem tudtam egyik csajt se engedni magamhoz,emiatt lett vège velük idő előtt. Az állati ösztönökön kívül sokkal mèlyebb emberi dolgokat nem tudtam hozzátenni a kapcsolathoz velük. Talán az ex miatti csalódàs miatt?
2019. febr. 21. 16:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Aki megcsalt, utána akart hozzám visszajönni. Tudom hogy jò döntès volt elutasìtani de a szív nèha màshogy látja. Meg ott a "milett volna ha?" Jelenleg is egy kapcsplatban èlő làny szeretője vagyok,talán ezért se tudom túl komolyanvenni őket...de tudom csunya dolog az általánosítàs,persze tisztelet a kivètelnek csak nem nagyon van a közelemben most olyan.
2019. febr. 21. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínű, hogy amiatt. Azzal sem segítesz sokat magadon, ha össze-vissza kavarsz.

Hány éves vagy? Nem mindenkinél jön be ez az egyikről a másikra dolog, főleg érzelmesebb embeeknél nem.

2019. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

24 vagyok.

Igazàbòl valahol be is jön ez a virágròl viràgra dolog most... csak teljesen szembe megy azzal amit eddig hittem magamròl. Na de hàtha majd idővel letiszrul minden

2019. febr. 21. 21:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretnèm hogy ez így maradjon örökre, azèrt idővel szeretnèk egy működő normàlis kapcsolatot.
2019. febr. 21. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad ilyen örökre, de az elején sz_r, ez tény. :)
2019. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!