Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Holnap muszáj találkoznom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap muszáj találkoznom az exemmel, hogyan viselkedjek vele? Szükségem lenne egy két tanácsra

Figyelt kérdés

November elején szakítottunk, de már előtte is nagyon sok volt a vita, október elejétől szinte már együtt sem voltunk csak egyikünk sem tudta kimondani. Nagyon viharos kapcsolat volt, nagyon szerettük egymást, de mindkettőnk megsínylette a 3 évet. Holnap muszáj lesz vele talalkoznom mert nála maradtak olyan papírok amiket eddig nem is kerestem de most szükségem lesz rá. Írtam neki, és mondta hogy persze odaadja. Én meg mindig szeretem, és a szakítás után nem telt el nap hogy ne gondoltam volna rá, néha meg sírok is. Azt hittem kezdek jobban lenni de ez a szükség szeru találka nagyon össze zavart. Kertem hogy adja oda egy közös barátunknak a papírt, de azt mondta hogy nekem fogja. Nagyon csúnyán váltunk el, kb ez a tányérdobalos vérzio. Azóta egyszer véletlenül felhívtam, másnap irt hogy nem tudott visszahívni reméli minden rendben velem. Ennyit beszéltünk. Közös ismerősöktol hallottam hogy van neki valakije, de nemtudom mennyire komoly mert neki sokszor csak a szex a fontos, és egy kapcsolat kiheverese nagyon sok idő ... meg november elején is nekem írta hogy “tudd hogy szeretlek”


Tudnátok tanácsokat adni hogy hogyan viselkedjek vele? Szeretem meg, de mivel nem működött nem hiszem hogy újra kezdenem, de a torkomban dobog a szívem hogy látni fogom újra

Felek hogy visszaesek újra, és kezdődhet az egész élőrol



2019. febr. 21. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire felzaklat, a helyedben ragaszkodnék hozzá, hogy ne személyesen adja oda a papírokat. De a sztoriból olyat gyanítok, hogy ő direkt fel akarja húzni az agyad. Ennyit meg nem ér egy ilyen rohad*k.
2019. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ha ő nekem akarja adni akkor nem is fogja másnak akármennyire kérem. A nálam levő holmiját sem neki akartam vissza adni de ragaszkodott hozza és kb október-november csak akkor találkoztunk amikor visszaadtam neki

Nem értem mi a célja ezzel... főleg ha elvileg van valakije

2019. febr. 21. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem jó a régi sebeket feltépni. Ha nem akarnád, nem is történne meg.
2019. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a találkozót, de ismerőst küldj oda a papirokert
2019. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem akarom feltépni a sebeket, pont én voltam aki a saját érdekemből pontot tett a végére. letiltottam whats appon kivül mindenhonnan (tudom, hogy gyerekes de nekem igy volt a könyebb), es ott tudott irni amikor véletlenül felhivtam.... enis gondoltam hogy mast küldök oda, de ahogy ismerem nem fogja oda adni másnak, és nekem erre szükségem van .. és nem kifogás

talán még a testvéremnek oda adná..

2019. febr. 21. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 2 lehetőség van:

elmész a papirokért, de magaddal viszel valakit, barátnőt, testvért, egy harmadik fél jelenléte segiteni fog

vagy nem mész el, hanem megkéred, hogy küldje el postán


Egyébként igyekezz tárgyilagos lenni, ne kezdeményezz beszélgetést, mond meg hogy szia, a papirokert jottek, legyszi add oda, mert sietek, odaadja, megkoszonod, és már mész is. Ha ő kezdene kerdezgetni, hogy vagy, nem jösz be, vagy meg se kerdezed hogy hogy vagyok? csak ennyi, már mész is?, akkor is megmondod, hogy köszönöm az érdeklődésed, de mennem kell, sietek. Szerintem mindenképp jó lenne, ha magaddal vinnél valakit.

2019. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt írtam volna, mint a 6# válaszoló.
2019. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem adja oda senkinek, postázza.

Vagy vigyél magaddal ismerőst, ahogy már írták korábban.

2019. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hétfőre kell a papír szóval a posta sajnos off


Reggel írta hogy este tudja hozni, itthon leszek tok egyedül ... írtam neki hogy szóljon ha a háznál van és kimegyek meg véletlenül se jöjjön be

2019. febr. 22. 10:17
 10/11 anonim válasza:
Sok sikert, erős vagy
2019. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!