Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerntetek van esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerntetek van esély?

Figyelt kérdés
Szoasztok, szerintetek van esély még az újrakezdéshez? Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy szakítottam a párommal, amit nagyon megbántam már akkor amikor beültem az autóba, de már nem tudtam visszacsinálni. Úgy érzem, hogy ő életem szerelmi, habár voltak viták és veszekedések közöttünk, de valahoy meg tudtuk oldani. Spok minden történt az elmúlt pár hónapban, vele is és velem is, 3 hónapig voltunk összezárva a lakásba és úgy érzem, hoy emiatt ment el rosszy irányba. Nem szakítottuk meg a kapcsolatot, többször találkoztunk, tudja hogy agyon megbántam és hogy visszacsinálnám ezt az egészet. Szerintetek ha nem akarna semmit, tartaná velem a kapcsolatot? Találkozna velem és segítene nekem több dologban?
2019. febr. 27. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarna semmi vagy nem jelentenél neki már semmit akkor nem találkozna beszélne és segítene. Próbáld meg és a gondokat oldjátok meg mert akkor nem léptek egyről a kettőre csak tovább álltok majd egy helyben.
2019. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Három hónap együttélés elég volt a szakításhoz. Mi a kérdés még? Nem egymás nyakára kell járni, hanem lezárni a dolgot és békénhagyni a másikat
2019. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ülj igy le vele szembem, vagy ird meg levélben, hogy elkövetted ezt a hibát, hülye voltál. Itt az őszinteség segit csakis, nem a taktikázás.


30n

2019. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!