Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzak fel egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzak fel egy ilyen szakítást?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszú idő után akarok segítséget kérni, de nem tudom hogy kezdjem.

2014 szeptemberében jöttem össze az exemmel, akkor voltam 15, ő 14 éves. Egészen 2017 márciusáig együtt voltunk, amit egy nagyon csúnya szakítás követett a barátnői szakeavarása miatt. Ezek után pár hónapig nem beszéltünk, majd ilyen barátság extrákkal dolog jött egy évig, ami közben egyikőnknek sem volt senkije, ez teljesen felőrölte az idegrendszerünket. Ennek 2018 nyarán vége lett, majd én egyetemre kerültem, ő pedig dolgozni kezdett a szülővárosunkba egy kis könyvesboltban. Neki azóta nem volt senkije sem, de megszakította velem a kapcsolatot, mert a végén rámentünk volna idegileg mind a ketten, mert nagyon sok vita volt abban az egy évben, amit még "együtt töltöttünk". Azok után én az egyetemre koncentráltam, minden új volt, messze kerültem, Budapestre, de nagyon hiányzik, és a legrosszabb, hogy tudom, hogy én is neki. Teljesen kétségbe estem.



2019. márc. 2. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Majd idővel jobb lesz. Pest jó hely, foglald el magad.
2019. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem egyedi eset...

Amúgy meg nő vagy, majd jön valaki..

2019. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Srác vagyok, 20 éves
2019. márc. 2. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen uton modon nem tudsz(vagy nem akarsz) vele beszelni? Akar, ha masnem, menj be konyveket nezegetni pp.
2019. márc. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmúltatok 18 évesek igaz! De még gyerekek...mármint gondolom a kavarós barátnői még megvannak. Komolytalan nőtől ne akarj komoly dolgot. Magyarán ott van Buz...Pest sok a lány keress másikat.
2019. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Új város, új élet. Most még nem vagy nyitott rá, de rengeteg új lehetőség vár rád, új kapcsolatok. Előre kell nézni!
2019. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első kapcsolat volt, ami fájdalmas tud lenni, ha nem 4 hónapig, hanem 4 évig tart.


Esetleg keress fel az egyetemeden egy mentál higiénés tanácsadót , ha van. Addig ne kezdj új kapcsolatba , amíg kísért az exed emléke.

2019. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!