Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindig az első szerelmen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az első szerelmen a legnehezebb túllépni? Lehetséges egyáltalán, vagy annyira beleég az emberbe az első élmény, hogy csak halványulni tud, de teljesen kikopni sohasem?

Figyelt kérdés
Főleg úgy, hogy első csók, első szex, eljegyzés és együttélés tervezgetése... 3 évig tartott.
2019. márc. 5. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az elsõ szerelem milyenségén is múlik, van akinek annyira kiábrándító volt az elsō, hogy emiatt késōbb akár teljesen kitörli a memóriájából, nem igazán marad meg olyan emlék, amit késōbb érdemesnek lát felidézni. Nem mindenkinek volt annyira szép és felejthetetlen az elsō csók és szex, nem mindenkinek tartott olyan sok idōt, ilyenkor könnyebb túllépni.
2019. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én teljesen a fellegekben jártam tőle - és pont azért lett vége, mert elfelejtettem hogy ott vagyok, azaz dacoskodtam és elhanyagoltam. Ahogy a legtöbb ember a vízre is másképp tekint, miután túlélt egy szomjanhalástól való fenyegetést a sivatagban.
2019. márc. 5. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Mondom ezt úgy, hogy az első 10 évig tartott, és van egy közös gyerekünk, de utána volt olyan, akin sokkal nehezebb volt túllépni, sőt, talán teljesen sose fogok...

2019. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden férfi szivében egy nő van,a többi csak az árnyéka!


Ez túlnyomórészben igaz,például rám is!

2019. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem az első akkor nagy szerelem volt, 2 èvig tartott, de mikor vège lett, nagyon gyorsan túl lèptem rajta.

Utána volt, akinèl sokkal jobban megviselt a szakítás.

2019. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!