Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmúlik a haragja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik a haragja?

Figyelt kérdés

Ha letiltott a Facebookon a pasi akkor haragszik vagy közömbös ?

Elmúlik a harag ?

Az erdekes az , hogy nem volt miert tiltson mert szinte mindig ö keresett es olyan sokat hogy nem volt idöm hogy en is keressem mert egesz nap hivogatott

Par hetes ismeretseg utan a lanyommal szeretett volna megismerkedni amit en korainak ereztem . Söt megmondtam hogy nem akarok összeköltözni sem amit ö szinten szorgalmazott



2019. márc. 6. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi idősen még mindig itt tartototk, hogy "ú a fészbúkon letiltalak" meg "úúúú letiltott a fészbúkon, úúúúúóóóááúúúú"


Az a k***a fészbúk, semmit nem jelent.


Amúgy én akkor tiltottam le anno valakit, ha már nem kívántam vele beszélni, igaz én "élőben" is letiltom az ilyet, jöhet a jó öreg semmibe nézés. Általában ha valakit hazugságon érek, azonnali reakció.


"Ha egyszer becsapsz a te szégyened, ha kétszer az az enyém..."

2019. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez zsarolás és reménykedj benne, hogy nem old fel, mert ez így gyerekes is, meg aljas is.
2019. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy hete csinalta , bocsanatot kertem töle a Skypeon de megmondta hogy nem bocsajt meg es nem akar velem többet beszelni lepjek tovabb

Úgyhogy sajnos úgy erzem nem old fel , de reménykedem

2019. márc. 6. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedsz??? Én inkább örülnék, hogy egy ilyen lelki nyomoréktól megszabadultam.
2019. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy százas, ugye tudod? Nyilván azért ismerkedik egy anyukával, mert oda akar költözni hozzád, nem tud vagy akar egyedül élni, ez a célja, nem te érdekled, hanem hogy van hol laknod. Különben pár hetes ismeretség után nem akarna összeköltözni, a lányoddal kapcsolatban meg abszolút rád bízná, hogy mikor látod úgy, hogy eljött az ideje. És amikor azt látja hogy te másképp tervezed, akkor azonnal letilt és haragszomrádot játszik, ezzel akar zsarolni. Ha nem megy, egy könnyet sem fog érted ejteni, keres más balekot. Ha sikerrel jár, akkor talált egy irányítható kis senkit. Sose bánd, hogy letiltott, én a helyedben akkor is megszakítanám az ismerkedést, ha ő jönne térden csúszva. Már maga a kérdés is milyen: elmúlik a haragja? Na és miért haragszik, mert más véleményen vagy arról, mikor lenne ildomos találkoznia a te gyerekeddel? Mert te másképp képzeled el a kapcsolatotokat? Ezen mi a fenét lehet haragudni? Lehet csalódott, vagy szomorú, de ha egy kicsit is érdekelnéd, akkor kompromisszumot keresne nem játszaná a sértett herceget. Ez egy nárcisztikus balfék, adj hálát az égnek hogy megszabadultál tőle...
2019. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!