Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik el a haragja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a haragja?

Figyelt kérdés

A ferfi aki komoly kapcsolatot akart folyton túl gyorsan túl sokat akart úgy éreztem mivel hat évet éltem egyedul es nehéz volt a váltás , a szinglitöl az ” együtt” re .

Többzör kerdezte mik a terveim es az erzeseim de valami belsö gát nem engedte hogy kitárulkozzak

Persze mikor mondta hogy szeret mondtam hogy en is , de ha kerdezte nehez volt kimondani tehat hebegtem habogtam

De csak par hetet voltunk egyut nem eveket

Egyszercsak bejelentette hogy kihultek az erzesei mert nem talaltak viszonzasra es tovabblep tegyem en is azt es nem akar mar semmit teljesen meghalt benne minden

Pedig beszeltunk talalkoztunk , stb de megis ezt erezte es nem volt turelme semmire , egyszeruen átlépett rajtam , ö aki olyan ragaszkodó finomléleknek adta ki magat , nem erdekelte hogy kérlelek új esélyt , bocsanatot es megalázom magam ., mondta hogy nem érdekli mit érzek stb

Gondolom egyedul nem ül biztos jobb lehetöseget kapott a tinderen engem is ott szedett fel

Most utál gyulöl ha leblokalt es van esely hogy par hét hónap múlva megnyugszik ? Azt hittem van benne több turelem es szeretet mivel szorongassal kezelnek amiröl ö tud es poszttraulmatikus stressz szindrómában szenvedek , amiröl azt mondta nem gond , szeretettel fog hozzáállni . ...


2019. márc. 9. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mit is akarsz te ettől a pasitól? Vagy mit vársz??? Felejtsd el! Ne könyörögj, ne siránkozz utána!
2019. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Hányszor írod még ezt ki kérdető ?

32/f

2019. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Az igazat megvallva nagyon kiabrandito tud lenni a nok egy resze. Gondolok ok ugyanezt latjak forditva is. Akinek nagy lelki sebei vannak, azok ne keressenek part, mert csak meg rosszabb lesz. Eloszor magadat kell rendberakni, nem terhelheted ra se a parodra, se a kapcsolatra. Egy indulo kapcsolat arrol kell szoljon, hogy az ember jol erzi magat, felfedezi a masikat, a kozos pontokat, egymast. Ha igy mesz bele egy kapcsolatba, az feler egy abortusszal, meg magzat koraban legyilkolod.


En is osszefutottam tobb ilyen novel. Ertem, hogy az ex lelkileg legyalulta oket. De nekik kell randberakniuk magukat, mas erre keptelen. Egy olyan kapcsolat, ahol a masik tele van verzo sebekkel az nem kapcsolat. Nem lefelejteni kell az ex-et, hanem tul lenni rajta.


42F

2019. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az exemen reg túl vagyok

Viszont ö túl hamar akarta a kapcsolat elmelyiteset es en féltettem a lányomat , hogy mi lesz , ha vege lesz , elhagy en meg bemutattam mindenkinek

2019. márc. 9. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező felteheted még 100x ezt a kérdést, ugyanazt a válszt fogod kapni. Nyugodj már le és engedd el. Majd egyszer megnyugszik. Nem, nem kell erőltetni a barátságot se. Lépj tovább, ez már kezd szánalmas lenni.
2019. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ha 6 evente mutatsz be valakit, az nem gaz. Igen ertem mi a problemad. Vagy nem tudtad jol kommunikalni az emberrel, vagy o nem fogta fel. A problemat en ott latom, hogy te sem tudsz mit mondani, amikor megkerdezi toled valki, hogy mikor? Se idopontot, se esemenyt, semmit. Egy bianko, varj meg turelemmel csekket tudsz atnyujtani. Ez ma mar keves.


Tetszik, nem tetszik, ma mar nem varnak az emberek honapokat a masikra. Ha akarod, akkor csinald, ha nem akarod, akkor ne csinald. A legrosszabb, ha hezitalsz. Gyanitom nem kozos lakasba akart rangatni par het utan a gyerekkel. Viszont tobbet szeretett volna toled. Te ezt nem adtad meg neki. A kovetkezo is tovabb fog lepni.


42F

2019. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Karena26 ***** válasza:

Rájött, hogy nem éri meg neki a fáradságot veled kínlódni, úgyis csak ki akart használni téged, mert könnyű prédának tűntél!

Inkább adj hálát érte, hogy megszabadultál tőle!

Fordítsd azt az energiát a gyógyulásodra, amit az utána való siránkozásra pazarolsz - azzal többre mennél!

2019. márc. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem volak érzései,csak illùziói,amit kivetìtett Rád.Ha valóban lettek volna,azok nem mùltak volna el pár hét alatt,akkor sem ha Te bizonytalan vagy.
2019. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem haragszik, mièrt is tennè? Egyszerűen csak nem èrdekled már.

Amúgy meg egyet èrtek az előttem szólóval, nem voltak komoly èrzèsei, különben nem áll tovább ilyen könnyen. Lehet, hogyha rendesen "beleadod" magad, akkor is ugyanez lett volna.

Fogadd el, lèpj tovább, nem èrdemli meg, hogy foglalkozz vele.

Ès ne kèrdezd meg minden nap ezt. Ennèl többet nem lehet hozzá fűzni.

2019. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!