Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek þul a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek þul a volt exemen? Egyáltalán túl kellene lépjek?

Figyelt kérdés

Az elején jókedvű vicces komoly de mégis iránta gyengéd oldalam ismerte meg !

Sok romantikus pillanatokon vagyunk tul ugy mint más szerelmes emberek !

Sajnos nagyon sok gond és roszkedv miatt igenis rendesen befásultam ! És már nem vagyok ugyan az az ember ! (anyagi,munkahelyi,családi és egéségügyi részröl )


2019. márc. 11. 06:06
 1/4 A kérdező kommentje:
És a volt barátnöm lassan 1honapja kozolte hogy nem akkar velem lenni és minden féle kifogása van a kapcsolatunkba csak hogy ne éljünk ujra együtt! Ja és sajnos ki szeretett belölem !
2019. márc. 11. 06:09
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj hogy 21hetes terhes !És nem tudom őt vissza hóditani !Szinte már mindent megtettem de azt mondta már nem tud érezni irántam !Valalakinek valami tuti tipje hogy mégis hogyan érjem ell lehetöleg belém szeresen !
2019. márc. 11. 06:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen betű???
2019. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs tuti tipp. én viszont elmondom mit tennék a helyedben. először is ne zaklasd! hagyd békén egy időre. utána szép finoman kezdj el közeledni felé, ne érezz, hogy nyomulsz. csinálj úgy mintha most hódítanád meg először. írj rá, kérdezd meg, hogy hogy van aztán várj pár napot mielőtt újra ráírnál. soha ne hozd fel a korábbi kapcsolatotokat és hogy régebben mi volt.. csinálj úgy mintha most ismerkednétek meg
2019. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!