Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után nem viszi el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem viszi el a cuccait és megvan sértődve?

Figyelt kérdés

5eves kapcsolatról van szó

Most én (25)férfi párom (24)nő

Páromnak egy idegileg gyenge pillanatomban elmondtam mi a véleményem róla (lusta, csak gepezik és alszik)

Erre besertodott...összepakolt és hazaköltözött.....eközben mint minden veszekedésnel(békülés után állítása szerint azért mondom ilyeneket hogy megbántson) elmondta nem szeret engem, rosszul van a stilusomtol...a beszedemtol....egy éve tervezi, hogy szakít...de eddig nem volt ereje...stb...

Ez mint szép és jó..hazaköltözött....egy hétig kerestem.....folyton elutasított.....hogy biztosan nem jön vissza...nem szeret stb..erre rá 2 héttel felhív, hogy nagyon hiányzom vissza szeretne kapni...jönni hozzám...(én hülye kapásból érte mentem)

Visszahoztam...már aznap veszekedtunk apróságokon....megbeszéltuk kevés volt a 2 hét külön fixen egy hónapra elmegy...ezidő alatt én kerestem stb...ő is keresett mind ketten feltekenyek voltunk .pedig megbeszéltük egyikünk se kur félre.....barátnője ami előtt letelt volna az egy hónap....valótlan dolgokat állított a volt páromnak az teljesen beragott rám....letörölte a kapcsolatot facebookrol stb ...és mondta nem akar velem lenni...akkor bepipultam, hogy nem nekem hisz ..letiltottam facebookrol ..2hetig levolt tiltva...egyszer csak megvartam a buszmegalloban, hogy beszélni szeretnék erre ő: Minek? O nem akar meg amúgy is letiltottam....

Itt abba is maradt a beszélgetés......

Ismerősöm rairtam mi. A helyzet .....neki is azt mondta elege van...meg le is tiltottam....

A bökkenő az hogy több mint egy hónapja a cuccai 80%a nálam van (csak a téli ruháit vitte el, mert úgy volt vissza jön)


Én időről időre megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot.....de nem válaszol Facebookon.....stb, telefonba meg elutasító.....

Felhívtam pár napja megkérdezni mit akar a cuccaival miért nem viszi el....a válasza az volt.nem tudja még mikor viszi el..és nem azért vannak itt mert gondolkodna rajta, hogy vissza jön e ..

.ezzel az a bibi, hogy húga elmondta most hétvégét se. Otthon tölti hanem elméletileg barátnőjénel.....minden második hétvégét kb ott tölti mióta szakítottunk..........

A kérdésem a következő, fontosabb a baratnonel...vagy tudja a tököm kinél aludni mint hogy elvigye a cuccait ? Sőt elviszem én is csak ő pakolja össze......



2019. márc. 15. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Istenem de gyerekesek vagytok. Hagyd már békén, keress normális nőt. Mond meg neki, ha nem viszi el a cuccait, akkor kidobod a szemétbe, vagy oda adod rászorulóknak.

Meg van oldva a probléma. Tudod kinek kellene ilyen hülye élettelen, aki el se tudja dönteni, mit akar az élettől.

Barátnőnél :D, tuti már másik pasi farkán lovagol, ne nyeld már be a barátnő dolgot. Szerintem már a kapcsolat alatt is félre kurhatott.

2019. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, a közös képeket facebookrol nem törölte le.csak a beállításokat módosított, hogy csak én meg ő lássam őket
2019. márc. 15. 09:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten gyerekesek vagytok.

Mondd meg neki, hogy melyik nap tud értejönni a cuccaiért, különben a kukában fogják végezni.

2019. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a leggazabb, hogy én meg szeretem.....

És nem tudom, hogy ez egy újabb játék e a részéről, hogy kitartok e mellette...

Abban a két hétben szarrá szivatott, hogy nem szeret stb stb...és már feladtam volna csak a húga mondta ha tényleg szeretem ne adjam fel mert a volt párom is imád engem csak arra van szüksége hogy lássa küzdök érte..tényleg akarom..

2019. márc. 15. 09:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Játszadozzon a következő pasijával. Normális emberek nem csinálnak ilyeneket. Már bocs. Kell küzdeni egy nőért végig, de nem így. Szánalmas. Te meg hülye vagy.
2019. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Karena26 ***** válasza:
100%

Mit akarsz még ettől a nőtől?

Társfüggőségben lehet lenni olyannal is, akivel építitek egymást, nem romboljátok...

2019. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pakold össze a cuccait és vidd el neki. Problem solved.
2019. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Mindketten nem láttok ki a nagy egótok mögül, keresgéltek, hátha akad jobb. De nem fog jobb akadni, a kapcsolatotok akkor fog javulni, ha mindketten rájöttök, hogy az lesz benne amit beleraktok. Döntsd el, hogyan tudsz együtt élni azzal, hogy lusta és gépezik, és mit kellene tennie ahhoz, hogy ezt tolerálni tudd. Mondjuk ha háztartásbeli akkor vigye rendesen a háztartást amíg te keresed a pénzt. Akkor nem gond ha nem pattan ki az ágyból reggel hatkor. Nekem is volt éjjeli bagoly barátnőm, össze tudtuk egyeztetni a napirendünket, ettől még működhet a dolog.
2019. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj..ennek a kapcsolatnak vége. Ezt fogadd el, és ne viselkedj úgy mint egy hűséges eb, mert még az esélyt sem adod meg, hogy hiányozz neki.


Ne hívd, ne írj neki fészbúkon, ne zaklasd, ne üzengess, ez annyira szánalmas dolog.


Ebből sohasem lesz már jó kapcsolat, úgyhogy szedd össze magad, és kezdj élni nélküle.


A cuccai meg hát, hidd el egy hónap után majd fontosak lesznek neki.

2019. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok normálisak ennyi a véleményem.
2019. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!