Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondják azt bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt bizonyos emberek a szakítás és/vagy elutasítás helyett, hogy "adj egy kis időt"?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj időt, amíg a másik eldönti, hogy kellek-e neki/eldöntöm, hogy jobb-e nálad stb. A semminél az illető is jobb neki.
2019. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak Bla Bla Bla !


csak egy egyszerűbb válasz a semmire, hogy ne kelljen magyarázkodni

2019. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez mentette meg a kapcsolatot. Sokan vannak úgy, hogy tényleg csak nincs bennük annyi gerinc hogy megmondjak az igazságot. Viszont én nem azért kértem szünetet mert nem mertem szakítani. Egyszerűen depressziós voltam (nem a párom miatt), és már rá vetítettem ki a problémáimat. 2 hét szünet volt, nagyjából helyre jöttem, így a kapcsolat is. Persze abban az időben magamra koncentráltam, pihentem, gondolkodtam, meditaltam. Fél éve volt, azóta jó minden :D

Szerintem azt az ember érzi ha tényleg normálisan indokolt a szünet, vagy csak nincs kedve őszintének lenni

2019. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert bizonytalanok, illetve a leggyakoribb forma az, amikor valaki mással is kavar az illető, de nem akar két szék közül a pad alá esni, mert kapcsolatfüggő.
2019. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Többször fordult már elő velem ilyen és mindig szakítás lett a vége. Szerintem nagyon nem korrekt viselkedés a másik féllel szemben,mert tudatosan rabolja az idejét. Anno azt mondtam magamban, hogy 1 hetet azért kibírok amíg nem látom a partneremet, de nem is beszéltünk egymással, és ez pont arra volt jó, hogy elhidegüljünk egymástól és ne legyen veszekedés.

20 évesen 2 alkalommal is megismétlődött egymás után és akkor megfogadtam, hogy soha többet nem dőlök be ennek a trükknek. Azután bármikor felhozta az aktuális partner azonnal rávágtam, hogy legyen vége, ne húzzuk tovább, mert felesleges. Ami furcsa volt, hogy volt olyan nő aki ezen meglepődött, hogy neki csak kis szünetre lett volna szüksége hogy rendezze a gondolatait és ha ilyen könnyen kidobtam akkor semmit nem jelentett számomra.

Szerintem egy normális embernek nem kell magányban élnie napokat, heteket ahhoz hogy eldöntse mire vagy kire van szüksége, ha nem hiányzik a másik fél látványa,hangja, illata akkor megette a fene az egészet.

Végezetül csak annyit, hogy egy kapcsolat megszakításához és kell egyfajta érettség, elfogadod a másik fél döntését és sértettség nélkül továbbállsz. Amíg nincs gyerek, amíg nincs vagyoni közösség, házasság, addig ez csak a hozzáálláson múlik. Ha valakinek mehetnéke van nem fogom tartóztatni, talált jobb lehetőséget akkor vállalja fel a döntését és ne kenje rám a felelősséget. Sajnos ezt nagyon kevés ember érti meg, nem kell bűnbakot keresni, nem kell vádaskodni, csak egy szó elfogadás.

UI. Viszont pont a higgadt szakítások miatt gondolta néhány exem, hogy a jó kapcsolat fenntartható és akár nyitva lehet hagyni a hátsó ajtót, de ez nem működik. Ha egyszer nemet mondasz a partnernek, akkor nem egy részét utasítod el(a negatív tulajdonságokra gondolok) hanem az egész lényét.

2019. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!