Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás érthetetlen okból?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás érthetetlen okból?!

Figyelt kérdés

sziasztok! nehany honapja megismertem egy lanyt, akivel nagyon jol kijottunk, mondhatni évek óta nem éreztem ilyen jol magam senkivel, és ez kölcsönös volt a részéről is mivel nekem is emlitette ezt és egyik legjobb barátjától is ezt hallottam. Első talalkozás után gyorsan jött a második sőt hamarosan az első randi is. Tökéletesen alakult a randi is meg volt az első csók, majd talalkoztunk még nehanyszor. Folyamatosan ugy allt ő is az egészhez hogy ebbol egy kapcsolat lesz mivel a csaladjarol beszelt egy csomot, hogy kivel hogy kene viselkednem, csaladi kepeket, fotokat mutogatott, elmeselte élete legnehezebb időszakat stb. Elutazott nehany napra majd miutan hazajott, nálam aludt, lefekudtunk egymással majd nehany napra ra jott a hidegzuhany miszerint neki gyors a tempo, és ido kell neki hogy feldolgozza az elmult időszakot stb aztan olyan szinten megromlott a kapcsolatunk hogy nem is talalkoztunk mar és megirta hogy nem érzi ezt helyesnek es hogy hagyjuk inkabb. Szerintetek mi törtenhetett? Más forrasbol tudom, hogy elvileg nem masik gyerek jott kepbe vagy hasonlo. Szoval eleg fura a helyzet mivel nem értem hogy mikor minden jo volt kölcsönösen jol éreztuk magunkat és ugymond mindketten csodalkoztuk hogy ennyire jol kijovunk egymassal annak ellenere hogy zarkozottabb szemelyiseg ő is és en is. Szoval nem értem mi tortenhetett mikor ez egy nagyon csodalatos dolognak indult.

Köszönöm a válaszokat, 21F



2019. márc. 26. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Volt már kapcsolata a lánynak? Szerintem csak lassulj le kicsit hagyd lélegzethez jutni mert eléggé rá vagy pörögve a dolog. Lássa h nem csak erre koncentrálsz hanem van életed is.


Én lányként még sosem csináltam ilyet, egy sráccal csak akivel nagyon jó volt lenni, de nem igazán tudtam volna felvállalni. Egyszer megmondtam neki már a nem tudom hanyadik randin h ne találkozzunk többet. Dettó úgy reagált mint te. Kiakadt, nem értette mi van. Annyi hogy én ennek a srácnak mindig mondtam h nem akarok járni vele meg semmi.

Aztán sajnos beleszerettem és mégis összejöttünk, felvállaltam a család előtt meg minden. Lehet a lánynál is ilyesmi van.

2019. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos de. Más jött a képbe, csak még nem annyira, hogy bárki is tudjon róla. Pár hét múlva kérdezősködj erről...


Sajnos. Ilyen a világ, nem tehetsz ellene, a legtöbben ezt csinálják - mindkét nem érintett. Ez a XXI.század, ebben kell léteznünk.


Bár régen se lehetett jobb.

2019. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

"elmeselte élete legnehezebb időszakat stb..."


Ezek szerint neked azért tudnod kéne miért jött a neki ez tùl gyors,aztán a miért nem érzi ezt helyesnek dologgal.Már ha olyan sok dologba beavatott.


Ezen kìvül lehet nem voltál jó az ágyban,a többi kifogás,vagy kicsi a nemiszerved.Valami a szexuális képessêgeiddel összefüggő.Bocsi,én erre gondolnék,mert kicsit gyanús,hogy miután lefeküdtetek hirtelen megváltozott minden.Vagy csak kihasznált,alapból csak szexre kellettél,nőbe is vannak gonosz teremtések.De mindenképp lekoptatôs duma ,amit kitalált,szinte a nem vagyok elég jó hozzáddal egyezik meg.

2019. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az érdekes, hogy az ágyban is minden oke volt szoval az is mint esetleges ok erre az egeszre nem aktualis, rendben volt minden a téren is. Lehet egy régi kapcsolat vissztért vagy valami hasonlo mert mast nem tudok nagyon elkepzelni értelmes indokként.
2019. márc. 26. 15:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az egyutt toltott ejszaka utan is minden rendben volt reggel hanem kesobb jott ezzel, es hogy ido kell neki hogy ezt a sok dolgot feldolgozza. És köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 26. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt valami nem oké. Szerintem csak jól érezte magát veled, kihasználta az adódó lehetőséget, aztán meglépett valaki mással, akibe szerelmes. Ezt tudom elképzelni. Amúgy meg mindegy, komolytalan a lány, hagyjad!
2019. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!