Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már nem akar engem. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akar engem. Miért?

Figyelt kérdés
Leírom,hogy történt..Mindketten válás után vagyunk.úgy terveztük,hogy csak összejárunk szexelni, tehát szeretők leszünk.Csak sajnos egymásba szerettünk.Mivel nem akartunk még máris belemenni komoly kspcsolatba, inkább úgy döntöttünk nem találkozunk.Aztán megis felkeresett...de valamin nagyon össze vesztünk.És most úgy dontott már nem akar engem...pedig csak szexről lett volna szó.A kapcsolatunk elején istenített,azt mondta hogy nagyon szép nőnek talál és csodálkozik,hogy egyáltalán ráneztem.Lehetséges,hogy a hisztim miatt kiábrándult belőlem és azért nem akar már.Mert nagyon tetszettem neki első perctől.Lehet hogy már nem vonzódik,mert elege van a veszekedésekből? Kérlek válaszoljatok,de csak normális válaszokat,véleményeket.Köszönöm

2019. ápr. 4. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább nyilván ő tudná megmondani az okát, de igen, van az a hisztis viselkedés, amit nem lehet szépséggel és szexszel sem kompenzálni.
2019. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem egy csupán szexkapcsolatban min lehet veszekedni. Szerintem te többet akarsz, ő meg nem, és ezért inkább hanyagol.
2019. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akart kapcsolatot, de az lett. Valószínűleg sok neki ez. Illetve egy válás sok mindennel együtt jár. Ebben a helyzetben voltál, szóval gondolom tudod. Lehetséges, hogy sokat veszekedtek. Aztán ezt lezárta, de közben veled is jött a veszekedés, meg még ki tudja. Tehát szerintem, bár ezt nem lehet pontosan megállapítani, besokallt. De az se kizárt, hogy csak elcsavarta a fejed szép bókokkal és mikor látta komolyodik a dolog megijedt és lelépett.


Szerintem nem érdemes tovább foglalkozni ezzel. Más szexszet sem akart. Lejátszott meccs.

2019. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Pókhálózás 50% kedvezménnyel
2019. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy pasinak aki ep elvalt arra van szuksege hogy az akivel kefelget hisztizen neki allandoan valamin. Nem! Akarmennyire is tetszel neki egy ido utan ugyis betelik a pohar es inkabb hagy a fenebe. Meg egyutt sem eltek, egyutt sem vagytok es rinyalsz neki? Mi ertelme? Ha azt akartad hogy lelepjen akkor sikerult.

Nem tudom hany eves vagy, nem is erdekel de teny ami teny hogy ezt eleg rosszul kezelted.

2019. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel nem akartunk még máris belemenni komoly kspcsolatba, inkább úgy döntöttünk nem találkozunk."


Ilyen döntéseket gyerekek hoznak. Ez logikus reakció,és lépés , ha mind a két fél szereti egymást? Szerintem nem.


Egyébként tud olyat mondani, vagy tenni az ember, amivel a másik egy perc alatt kiábrándul, ez attól függ mi volt a vita tárgya. Ettől függetlenül lehet, hogy újra csak beijedt.

2019. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Yoda m. ***** válasza:

Bizony Kedves Kérdező... mindezek lehetnek, amiről korábban írtak neked.

Lehetnek olyan korábbi negatív élményei a fiúnak, amelyek ugyan már lesüllyedtek a tudatalattijába... de egy-egy veszekedéskor elhangzott kifejezés, vagy kiabálás, vagy játszmázás, annak jellegzetes hangulata emlékeztetni kezdi egy jóval korábbi negatív élményre. Magyarán felpiszkálódik benne az, amit pedig el szeretne temetni.

No... ez is okozhatja. Mert hát honnét is tudhatnátok egymásról, hogy kinek milyen élete volt korábban.

Abból induljunk ki, hogy olyan túlságosan jó az nyilván nem lehetett, mert akkor nem lett volna válás a vége. Tehát, ha voltak korábbi rossz élményeitek (akár neked is), akkor bizony nem lehet azt tudni, hogy mi lészen az az "esemény", ami emlékezteti az embert arra. És bizony olyankor jöhet létre a veszekedés... a rossz kedv, a negatív hangulat, fáradtság érzete, a rossz hozzáállás egymáshoz.

Mert hogy NEM SZERETNÉ ÚJRA ÁTÉLNI az ember... azt, amit már régebben sem szeretett volna... ami fájdalmas volt számára... de hát sajna nem így történt.

Az egyetlen gond: Nem ismeritek egymást ahhoz eléggé, hogy képesek legyetek azt higgadt fejjel felmérni... mi az, amit mondhatok neki, mi az amit tehetek vele (vagy magammal), amire NEM "allergiás". És miért?

Mert nem ismeritek eléggé jól egymást... (De legtöbbször még önmagát sem, az ember)

Hát hogyan is ismernétek, hisz csak laza szex-kapcsolat volt köztetek. Egy embert megismerni, sokszor 5-10 év együttélés (önálló!!, nem pedig szülő, v. anyós melletti) sem elegendő.... Ráadásul aki "rugalmas alkat", azt még nehezebb, mert hogy folyamatosan változik. Az ember alapvetően változó lény. Mint minden a Földön. Pici korától kezdve haláláig folyamatosan változik. ÉS ha vannak jó szokásai (a rosszak mellett), akkor azt átmenetileg meg lehet ismerni... pl. a szex-ben. Ez oké.

No, de a szex az édeskevés... az csak a TEST-nek fizikai síkon történő pillanatnyi megelégedettséget (kielégülést) okozó története. Ami aktus után idővel (szinte órák alatt) el is múlik. (aztán persze újra jelentkezik.)

De ehhez még nem kell, hogy szeressétek egymást. Sőt, szerelmesnek sem kell lenni hozzá. Épp elég, ha kölcsönösen nem utáljátok egymást és megbeszélés alapján okoztok egymásnak kielégülést. (Nem kölcsönös=erőszak!)

Ennek köze nincs a szeretethez, szerelemhez. Ugyanis ez egy biokémiai folyamat (mint program) az emberi testben és úgy is nevezik: ösztön-kielégítés... amit ugye név szerint: fajfenntartási ösztönnek nevezünk.


Ha már egymásba szerettetek, na onnantól tud kőkeményen megváltozni az emberi (de főleg a férfi) mentalitás.

És különben is, honnan veszed olyan biztosra, hogy MINDKETTEN egymásba szerettetek. És ha csak Te Őbelé?

Vagy Ő tebeléd?

Csak azt ne mondd, hogy BIZTOS JELEIT tapasztalod rajta is, meg magadon is. Olyan nincs. Mármint olyan, hogy biztos jel.

Viszont HINNI azt LEHET. A legtöbben (én is anno...) azt HITTEM, hogy szerelmes vagyok. Aztán jóval később derült csak ki az igazság: Állatira KÍVÁNTAM a TESTÉT! Mert jó volt vele! Óriási különbség... És nagyon könnyen összetéveszthető. Főleg 15-30 között.


Ezekre figyelj oda. Az apró kis jelekre... gesztusok, testbeszéd, a tekintet, hogy hova mutat... stb. De önmagad esetében is.


Sokat megtudhatsz a Másikról, önmagadról is... mindenféle beszéd-kommunikáció nélkül is.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem akarja a régi házisárkányt másikra cserélni.
2019. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:

Igen, Miquel, simán lehetséges!


Ha az új ismeretségben hasonló szituációban hasonlóképpen viselkedik, mint a korábbi "házisárkány"...

Bizony nagyon is lehetséges! De ezt megállapítani - mármint azt, hogy a jelenlegi kapcsolatban a Kedves Kérdező vajon mennyire "szállt el"... mennyire sárkányosodott el... azt leginkább a Kérdezőnek kellene kinyomoznia. Mégpedig úgy, hogy pl, rákérdez a fiúra.


Igen, kedves Kérdező!

Lehetséges. Minden lehetséges.

Tapasztalatom szerint nagyon-nagyon picurka az esélye annak, hogy ha nektek tartósan tényleg jó volt az ágyban... a későbbiekben CSAKIS és KIZÁRÓLAGOSAN SZEX-ről legyen szó. Óhatatlan az "egymásba szeretés", vagy valamiféle másabb típusú kapcsolódás még. De sokszor inkább csak függőség, ami kialakulhat.


Ez a "CSAK SZEX, MÁS SEMMI!" nem igazán képes működni hosszútávon. Mondjuk bordélyban igen. Egyértelmű. De nálatok.....??! Ahol szinte ugyanaz történik (már megbocsáss)... csak nem készpénzért, hanem un. "természetbeni" juttatásért, azaz viszonzásért. Igazából összeteszitek azt, amitek van... és adtok, meg kaptok is. Egyformán, 50-50%-ban. (Jó esetben)

Vagy tán nem erről szól a "CSAK szexkapcsolat"?


Az ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!