Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Járt már úgy valaki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy valaki hogy kiszerettek belőle, aztán mégis összejottek és rendbejott minden?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy valami megtört benne, átalakult, megszokás lett. Azóta mással kavar. Van rá esély hogy utólag jön rá hogy mégis én kellek neki? Nagyon nagy összhang volt köztünk, olyan hihetetlen h neki már nem kell ez az egész.

2019. ápr. 6. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer kiábrándulnak az emberből, utána nincs visszaút általában. Akkor lenne okod reménykedni, ha érezne még irántad, de akkor meg el sem hagyott volna. Szóval jobban jársz, ha te is éled a saját életedet,és megpróbálod elfelejteni.
2019. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat nézd. Előfordulhat, de ebben bízni nem szabad. Az a baj, h ilyenkor mindenbe kapaszkodik az ember, és az utolsó pillanatig remél. Nekem ilyenben nem volt részem. Nekem az első szakításom után kb. 10 hónapra rá állt neki keresni az exem. De csak azért, mert az utánam levovel nem sikerült. Általában ilyen helyzet miatt jöhet rá, h te kellesz neki mégis. Vagy ha te lépsz tovább, és jössz össze mással, és az elkezdi zavarni. Különben nem nagyon szoktak rájönni. Ha szakít veled, és utána már mással van, csak akkor jöhet rá, ha az rosszul sül el. Amúgy teljesen megértelek, én is nehezen hiszem el, h hogy tudnak ilyen könnyen tovább lépni, és lemondani a sok szép közös élményről, emlékekről, stb...
2019. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!