Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Az eszemre vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Szakítottam barátnőmmel mert boldogtalan voltam és frusztrált. Első szerelmem és egy éve vagyunk együtt. Tegnap szakítottunk és este felhívott hogy mennyire komoly és végleges döntés ez. Mert Ő megváltozna és nem (csak) miattam hanem mert Ő is jobbnak látja így. Nos én még mindig szeretem. Viszont nem tudom ennyi elég e ahhoz hogy mindent helyre hozzunk. Meg mem tudom hosszútávon mennyire működőképes a dolog. Viszont azt érzem hogy hiányzik. És nem tudom màr mi lenne a jó. Az eszem azt mondja hagyjam a szívem meg hogy javítsuk meg.

2019. ápr. 7. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd, senki sem képes más kedvéért megváltozni. Pár hét és megint ott lesztek, ahol eddig. Az normális, hogy hiányzik, majd elmúlik.
2019. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Erre tudok választ adni neked. Illetve a magam útját felvázolni.

Az első barátommal Én is szakítottam, bár utána a következő néhány fiú nem felelt meg az elvárásaimnak és egyik sem volt olyan jó, mint az első. Viszont! Nem bántam meg mert így sokat tudtam tapasztalni, tanulni.

A mostani párommal mivel már eléggé felnőtt vagyok :) ugyan adódtak problémák, de most már voltak tapasztalataim, s nem volt bennem kíváncsiság hogy milyen lehet egy másik, valószínűleg ő is hasonló véleményen volt, így ha problémánk volt, inkább javítottunk rajta.

Voltak nehéz időszakok, de hét év után azt mondhatom hogy ilyen mély kapcsolatom soha nem volt. Ugyanis amin dolgozol azt utána baromira megbecsülöd főleg ha sikerül elérni azt amit szerettél volna…

Így én a magam részéről már soha senki mással nem akarnék együtt lenni ugyanis egy törvényszerűségre rájöttem.

Nincs jobb, csak más.

Őt szeretem és elfogadtam a hibáival együtt és nincs kedvem egy másik - más jellegű - emberhez hozzá csiszolódni amikor már hozzá sikerült. Ennek értéke felbecsülhetetlen.


Tehát az első barátomat mindig is szerettem mintha testvérem lenne. Fájt ugyan a szakítás de nagyobb volt a kíváncsiság és a fiatalsággal hozott Hóbortos zizegés. :) Úgyhogy nincs mit megbánni, mert mindig van mit tanulni minden helyzetből. És ha így éled az életed, elmarad a hiábavaló önsajnálat és keserűség, mert hiszen úgy fogod fel, hogy ez érted történik...

2019. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A nōnek miben kellene változnia? A leírásodból az jött le, hogy miattad szakítottatok, nem? Ez így elèg zavarosan van leírva. Tisztázd, hogy mi a helyzet. Így nem lehet megválaszolni a kérdést, ha azt sem tudjuk konkrétan, hogy mi a probléma, mi teszi mūködõképtelenné ezt a kapcsolatot.
2019. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben.


Hagyd, így lesz a legjobb mindkettőtöknek. Első szakítás mindig nehezebb.

2019. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ennek a kapcsolatnak annyi, felesleges tovább erőlködni és húzni egymás idejét. Hány évesek vagytok? 17-18 max?
2019. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!