Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyembe? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? . Ti visszamennétek hozzá ezek után?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban éltem évig.5 éve éltünk együtt,van egy 4éves kislányunk.3x szakítottunk.Nem törődött igazán velem,sokszor bunkózott velem mások előtt is.Nem beszéltünk meg szinte semmit,mindent egymaga döntött el.Többször is odavágta,hogy elvlehet menni.

Nőknek írogatott,hogy benne lenne e vele a szexbe meg ilyenek.Őt csak az érdekelte,hogy fizetéskor van pénz akkor mindent lehet,hónap végén meg úgyis jó ha kevés van.Váltogatta a munkahelyeket.Rosszabnál,rosszabbakra.többször csak fogta magát és felmondott csak mert ő megunta meg neki nem tetszett.Nemrég szakítottunk harmadszor is.Mindhárom alkalommal hagyott elmenni utána rá pár napra meg megbánta.Most is ugyanez a helyzet,mond minden szép és jót.


2019. ápr. 14. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én annál értelmesebb vagyok. Szóba sem állnék egy ilyen féreggel, nemhogy gyereket szülni neki...
2019. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írnál egyetlen egy okot, hogy újra visszamenj?
2019. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már magadat nem tudtad ilyen senkitől megmenteni, akkor a gyerekedre legyél tekintettel és tisztítsd meg az apjától az életét. Sajnos ilyen apa mellett nem lesz szép gyerekkora, ettől még az is jobb ha egyedül neveled.
2019. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
És te még vissza akarsz menni hozzá, hát gratulálok...
2019. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mint épelméjű, normális önbecsüléssel rendelkező nő, nem mennék vissza hozzá. Te viszont nem tűnsz annak, így menj vissza nyugodtan. Várd a csodát, ahogyan eddig is tetted. Talán a 30. életedben eljön.
2019. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy 90% az esély rá, hogy vissza fogsz menni hozzá.


Az ilyen emberek mint te, általában visszamennek, mert azt látják egyszerűbbnek.


De ha nem akarsz a retardáltak közé tartozni akkor nem mész vissza-

2019. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék vissza.
2019. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tette ezután sem fog megváltozni. Legalább a gyerekedre légy tekintettel és NE menj vissza hozzá.
2019. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom vissza menni hozzá,csak kíváncsi voltam mások mit tennének a helyembe,hinnének e még neki. Mert ő úgy állítja be,hogy én vagyok a rossz,mert

negatívan állok hozzá nem tudok bízni benne. Viszont a kislányát nagyon szereti,törődik vele.

2019. ápr. 14. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha törődne vele, akkor találna egy megfelelő munkahelyet és azon lenne, hogy anyagi biztonságot nyújtson neki.
2019. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!