Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már valakinek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek hasonló helyzete mint nekem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szakitottunk a barátnőmmel. 4 éve voltunk együtt de sajnos 3 havonta voltak kisebb nagyobb össze veszések részben a családja miatt mert le akarták őt beszelni rólam.Aztán ha öszevesztünk rögtön más fiúkkal irkált,volt mikor ki is ment egy fiúhoz éjszaka.. később aztmondta hogy haragból tette. Én az ilyen dolgai miatt meg s családja miatt sokszor meg bántottam őt szavakkal hogy miért halgat mindig a családjára ha annyira szeret engem akkor ő is másképp ált volna a kapcsolatunkhoz. Tehát ezment 4 évig volt mikor minden oké volt nagyon boldogok voltunk,meg voltak ilyen rosszabb időszakok is.ilyen volt az utolsó is amikor utoljára össze vesztünk az az én hibám volt mivel megbántottam ismét szavakkal. Hogy ő milyen rossz lány meg igy meg úgy hogy gyerek még mert a családjától nem tud elszakadni olyan értelemben hogy nálam lakott de azért nem jelentette be a lakcimét hozzánk mert a családja nem engette és ezért 100 km kellet utazgatni orvosi vizsgálatokra is meg stb. Össze vesztünk haza ment onnantól kezdve nem irt nem keresett hiába hivtam át adta az anyukájának a telefont aki elküldött engem hogy soha többé ne keressem. Mondtam hogy oké akkor itt befejeztem nem is keresem semmi. Ennek 2 hete úgy látom ő már más fiúkkal van. Tehát úgy érzem nem igazán szeretett. Lehet haragszik meg minden de akkoris azért mielőtt elkezdett volna fiúzni meg kereshetett volna hogy én mit érzek hogy tudnék e változni vagy ákármi. Én 2 hét allatt fogytam vagy 6 kg-ot ő rajta nem igazán látszik hogy szenvedne nélkülem. Hogy van ez a női gondolkodás? Én 29 vagyok ő 21 mit csináljak? Nem akarok élni egyszerüen...

2019. ápr. 17. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassan 8 milliárdan élünk a földön, szóval valószínűleg igen, volt már valaki olyan helyzetben, mint te. :)
2019. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy viselkedsz mint egy megbántott kisfiú pedig állítólag lassan 30 leszel. A kapcsolatod már rég nem ér egy fabatkát sem, nem tisztelitek egymást, játszmáztok ezerrel.

Ha egy lány szere akkor nem fekszik össze mással és pont. Az EGO-d az amivel a probléma van, nehezen fogadod el, hogy a szerelmed dobott és lecserélt mással, és nem akarod ezt a helyzetet elfogadni.

Egy 21 éves "nő" élni akar, évekig "szenvedett" veled most kipróbálja magát mással, és ha olyan pasit talál akival jobban összeillik mint veled, akkor nagyon gyorsan elfelejt, ilyen korban még ritka a kötődés és a mély érzelmek.

A helyedben tartanék egy önrevíziót, elgondolkodnék mit csináltam rosszul, mi hibáztam, levonnám a konzekvenciát és újra csatasorba állnék. Ha találsz egy másik nőt aki felkelti az érdeklődésedet, akkor hamar túllendülsz a mostani állapoton. Ha stabil kapcsolatra vágysz akkor ne a tinik között keresgélj, hanem a saját korosztályodban!!!

41F

2019. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!