Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vetik meg azt a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetik meg azt a férfit, aki az esküvő előtt 3 nappal bejelenti a menyasszonyànak, hogy szakít vele, mert még élvezni akarja az életet?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 05:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%

Nem megvetem, csak komolytalannak tartom. Gondolom előtte évekig hitegetette a nőt. Nem igaz, hogy erre 3 nappal előtte jött rá.

Szegény nő meg ég a rokonai előtt, de az még a kisebbik baj, valószínűleg egy világ omlik össze benne. Nagyon köcsög dolog, de legalább nem követtek el hibát és nem házasodtak meg.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy az ilyen arcok általában el se jutnak a lánykérésig, nemhogy az esküvőig!

2019. ápr. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert egy féreg vagy. Biztos hitegetted szegény lányt és sebet okoztál neki és ha egy rendes férfi elakarja venni nemet fog mondani miattad. Remélem egyszer szerelmes leszel nagyon és majd megcsal aztán ki írja a csaj ide hogy miért vetik meg azokat a nőket akik megcsalják a férfiakat. 25f
2019. ápr. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Szegény nő, persze, persze... te honnan tudod, hogy egy ilyen helyzetben a nő mit tett/nem tett koràbban, vagy milyen a múltja?


Elég idegesítő màr, hogy alapból a nőket babusgatjàk, bele sem gondolnak, hogy azoknak is vaj van a fülük mögött.


Nagyon kívàncsi lennék, hogy annak a sok kis tiniribinek példàul, akik tinédzserkoromban rajtam lógtak, és kiskamaszként aktív szexuàlis életet éltek, így évekkel később milyen pasijuk lett, és tudjàk-e azok, hogy milyen botrànyos dolgokat csinàltak? :D


Biztos, hogy egyiket se venném felesègül.

2019. ápr. 23. 06:02
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Én csak nem értem. Ha normális következetes gondolkodása van akkor nem kéri meg a lány kezét elsősorban
2019. ápr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
Sőt, nem kezdi el tervezni az esküvőt sem
2019. ápr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
2# ha meg olyan borzalmas nő minek kérted meg a kezét? Nem a nőket védem csak elrettentő a viselkedésed rossz belegondolni hogy ilyen emberek vannak. És nem fogod fel hogy ezzel ártasz másoknak nem csak a nőt szivatod meg hanem a nőnek a későbbi partnerét is. Az más hogy megdugod másnap otthagyod az se szép dolog de te házasságot igértél neki.
2019. ápr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokmindente utal az eset csak nem arra, hogy az a srac tudja mit akar, vagy hogy megbizhato lenne stbstb.

Egyebkent egy ilyen pasit ismerek, vegul felesegul vette a lanyt, de 1 ev utan megcsalta, valni akart. Elvaltak.

A valasnal a csavo fullra levolt amortizalva, megbanta a donteset es korulbelul az a helyzet hogy ennek 10 eve, es meg mindig az elhagyott nejt lesi... (aki mar reg ujra ferjhez ment es csaladot alapitott) ;)

A story nem rolam szol, en nem vagyok meg se hazas csak max dilihazas.

Muhahahaha


Vond le a konkluziot hogy most a csavo nem is megvetendo, de nem baromi sajnalatra melto? En nagyon sajnalom, hogy akkor hulye volt, de megmondom oszinten - jobban jart a no az uj eletevel. Sokkal. ;)

2019. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
69%
ennyi, ha agyilag nincs semmi baj meg se kéri a csaj kezét mert ha vaj van a füle mögött azt már eddig is észrevette ahgy írtad. Szerintem a házasság 500-ból 1 párnak való úgyhogy hagyjátok csak.
2019. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én csak furcsállom, hogy mi tud kiderülni esküvő előtt 3 nappal, ami korábban nem derült ki. :-) De magánügy, még mindig jobb, mint utána válni. 2 tanús esküvőnél amúgy nincs is nagy gond, de ahol volt nagy előkészület, terem foglalás, zenekar, egy rakás kiadás, sok vendég, ott kellemetlenebb.
2019. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
23%
Jól megszivatta a csajt.
2019. ápr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!