Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vetik meg azt a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetik meg azt a férfit, aki az esküvő előtt 3 nappal bejelenti a menyasszonyànak, hogy szakít vele, mert még élvezni akarja az életet?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 05:19
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért odáig elég sok pont van, ahol rájöhetett volna, hogy valami nem oké. A kérdésben amúgy nem írtad le, mit tett a nő, így azt nem tudjuk megítélni, jó nagy fa szság ezt számon kérni a válaszolókon.
2019. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Én is furcsàlltam azt, amikor exbaràtnőm munkatàrsnője (menyasszonyként) megdugatta magàt egy pasival egy buliban. Persze az nem 3 nappal az esküvő előtt volt, hanem jóval koràbban.


Romlott erkölcsű lett volna a làny? Szó sincs róla. Egyszerűem nem volt ideje àtgondolni mélyen a dolgokat a nagy siettségben, és akkor derült ki, hogy mi a helyzet. Abban sincs semmi meglepő tehàt, ha valaki napokkal az esküvő előtt jön rà mi a szitu. A férfiaknak a női szeretetbombàzàs mellett egyébként sincs mindig idejük àtgondolni a dolgokat.


Hasonlót egyébként a nők is eljàtszanak, amikor "ràjönnek", hogy hónapok múlva is az exüket szeretik és faképnél hagyjàk a manust.


Viszong közületek az összes retardàlt erkölcscsőszt bedugnàm egy kolostorba, és elmondatnàm velük 20-azod a rózsafűzért. Az egyik emberi csoport, amit legjobban utàlok, azok az erkölcscsőszök.

2019. ápr. 23. 06:39
 13/38 A kérdező kommentje:
20-szor.
2019. ápr. 23. 06:40
 14/38 anonim ***** válasza:
5%

Mi van ha a no tulspirazta az eskuvo nevu jelenseget es a pasi besokkalt.

Mi van ha a no tobb millas puccsos eskuvot akart a pasi meg egy csendes kis szukkorut? Es kiakadt ezen.

Van az a mennyaszornyek nevu musor, csoda h ott vegul meghazasodnak. A nok legnagyobb resze azt hiszi h az eskuvo csak rola szol elfelejti h tulkep a parrol szol ami egy ferfi es egy no.

Mi van ha a no terhesseggel akarta megfogni a pasit es azert az eskuvo? Holott vagy nem terhes vagy azt hiszi neki mar mindent szabad.


Tehat nem feltetlen a pasi gerinctelen ha teszem azt a no fordult ki magabol. A fentiebol mar majdnem minden variacio volt az ismerosi korben.

2019. ápr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Derwer ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni mi az ami pár nappal vagy héttel esetleg hónappal az esemény előtt derül csak ki és ennyire megváltoztat mindent.

Mondjuk egy megcsalás esetleg.


Ez a menyaszörny dolog nálunk nem volt, de a költségeket vagy épp a táncot tekintve bennem folyamatos frusztráció volt. DE ezt előtte is tudtam, közben is. Nem a finishben rúgom fel a dolgokat.


Az, hogy előttem akár 10 akár 1 évvel milyen szabados (szexuális) életet élt az ara, azt ismét nem tudom értelmezni ilyen hatalmas problémaként. Ha tudtam előtte, akkor miért nem zavart eddig is, ha csak most tudom meg akkor is ott vannak a közösen töltött évek, ami alapján már hoztam egy döntést. (eljegyzés, esküvő)


Olyan férfiként aki egyáltalán nem akarta a felhajtást, a körítést, és úgy általában a bulit se, igazán nem tudom megérteni, elfogadni az ilyen reakciót. Rengeteg kárt okoz így az ember.

2019. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%
Mert totál önző módon beetette a nőt a "szerelmével?". Ez érzelmi problémát okozhat a nőnél, de inkább gondolj bele fordítottan: szerintem a férfinak is "elég jól" esne a helyzet...
2019. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező ostoba és frusztrált, nyilvánvalóan nem válaszokat akar, csak fröcsögni.
2019. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
98%

Azért nem egy hét alatt jut el oda egy pár, hogy összeházasodjanak. Az esküvő megtervezése se egy hét szokott lenni.

Ennyi idő alatt ez nem jutott eszébe? Azért ez nem egy olyan gondolat, amihez órákon át tart eljutni.

Nem vetem meg az ilyen férfit, egyszerűen butának gondolom. Ha pedig a mennyasszony nem tett semmi rosszat, akkor igenis lehet őt sajnálni.

Amúgy mióta jelenti az élet élvezését, a szex ismeretlenekkel? Mert minden mást meg lehet tenni. Nálam az élet élvezését nem gátolja, ha van szerelmem, és nem csak alkalmi partnereim.

2019. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
16%
Mert férfi. Ezt az bizonyítja, hogy ugyanilyen helyzetben egy nőt nem vetnek meg.
2019. ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt nam arról van szó hogy férfi vagy nő teszi ezt mert teljesen mind1 ez gusztustalan. És próbálod megmagyarázni hogy mindenki hülye csak te nem mert te tudod hogy ezzel nincs semmi baj. Veled nem is érdemes vitatkozni mert nem csak féreg vagy de mellete egy idióta is. Szerencsés a lány hogy szakítottál vele csak nem tudja .
2019. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!