Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vetik meg azt a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetik meg azt a férfit, aki az esküvő előtt 3 nappal bejelenti a menyasszonyànak, hogy szakít vele, mert még élvezni akarja az életet?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 05:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mennyire töri össze a menyasszonyt, az ráadásul csak egy dolog. Emellett az ara ÉS a saját családját is szembeköpi. Hiszen a vendégek is készülnek az esküvőre. Vesznek ruhát, ajándékot, foglalnak szállás, vesznek ki szabadságot és ez nem kevés pénz. Arról nem is beszélve, ha mondjuk a szülők fizetik az esküvőt. Én biztos mélységesen csalódnék a gyerekemben, ha így szórakozna másokkal. Nem sok jóra számíthatna egy ilyen malőr után a családtól. Ha meg x év után megint házasodni akarna, akkor már mondjuk komolyan, valószínűleg elég sokan "nem fognak majd ráérni".
2019. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan leírták már előttem, de az ilyen férfi képtelen kezelni a dolgokat, és lehetetlen lenne számomra, hogy egy olyan emberrel építsek közös jövőt, aki három napot nem tud előre gondolkodni.

Aztán, mikor a feleség babát vár, a faszinak a terhesség 9. hónapjában jutna eszébe, hogy mégsem kell gyerek, vetessék el?


Ha a nő tett a múltban valamit, ami a kapcsolat rovására ment, akkor pedig azonnal ott kellett volna hagyni, nem leszervezni az esküvőt.

2019. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy hazug patkány.Akkor mégis mi a francnak szivatta egész addig? Igy volt kényelmes? Csak így tudta maga mellett tartani? Élvezze is egyedül az ilyen az életet élete végéig.Nem érdemel nöt, aki ilyen hazug.Én szétkenném a falon, az biztos.
2019. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok erkölcscsősz, de nehogy már a férfiakat szentté avassuk, mintha ők sosem csalnák meg a nejüket, menyasszonyukat, barátnőjüket.Neked csak fáj, hogy néha visszanyalhat a fagyi.Költözz az arab országokba, vagy vissza a középkorba, ha frusztrál a "szexuális egyenjogúság".

Vagy egyszerüen csak nem kell kapcsolat, vagy legyen nyitott és akkor élvezheted az életed.Csak ne fájjon, hogy más is élvezi.

2019. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom kérdező ahogy olvasom a kommentjeidet na az ilyen embertől mentsen a jó isten. Akkora marhaságokat beszélsz hogy az hihetetlen. Nem tudom mit csinált a menyasszonyod amiért ott hagytad mert még mindig nem írtad le de ne általánosíts már jó? Tudod engem nem dugtad orrba szájba tini koromba és biztosan van még rengeteg olyan nő akit szintén nem. Nevelés kérdése anyám agyon is ütött volna ha 14-15 évesen váltogatom a szexpartnereimet. De egyébként vele voltál gondolom évekig és még el is jegyezted a csajt esküvőt terveztél vele és nem ismerted ki hogy milyen? Annyira süt a kommentjeidből hogy te most nagyon haragszol és utálod a nőket. Pedig ennyi erővel én is általánosíthatnám a pasikat.
2019. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőm a lagzi előestéjén itt zokogott a teraszomon,hogy nem is akar hozzá menni a vőlegényéhez, nem szereti eléggé, a család nyomásának engedett. Az lett a vége,hogy hozzáment, megcsalták egymást, a srác megverte többször, a véletlenül megfogant bébit elvetette a háta mögött, borzasztó évük volt. Aztán elváltak, mindketten új életet kezdtek, mimdenki boldog. Inkább esküvő előtt 3 nappal, mint így élni...
2019. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindig olyan erdekes hogy csak azokat zavarja az erkocsosseg akiknek nincsen. Egy erkolcsos ember pedig elfogadja masnak a szemleletet. Persze tuti eleg szar ha valaki a sajat ertekrendjet rugja fel de megis onamit, majd ha szembesitik ez egybol ellensegeskedest valt ki belole... kivancsi lennek ha te lennel hulla szerelmes es varnad a napot hogy egybe kelj a paroddal, majd az harom nappal elotte lemondja te mit ereznel. Es ehhez nem kell mas csak egy kis empatia. Persze lehet kimosni magad hogy mar pedig a no is bunos. Titkon azert erzed hogy ez az egesz gerinctelen huzas volt, mar az eljegyzesnel, maskulonben ha kristaly tiszta lenne szamodra a kerdes akkor nem a gyakorin probalnad meg megvaltani a nepet.


Amugy az okokat elottem sokan leirtak. Egy komolytalan fiu viselkedesere vall, hogy vagy hagyja magat behuzni a csobe es megkeri a lany kezet, vagy onmagatol keri meg utana amikor le van szervezve minden, az utolso tyukszem lepesnel megis feltartja a kezet, mondvan ‘meg elni akarok’. Egy ferfi szerintem atgondoltan valogat part, es akkor kotelezi elmagat egy eljegyzessel ha mar tisztaban van azzal hogy kielte magat es el akar kotelezodni.


Amugy szerintem jol tetted, bar szanalmas huzas volt, amivel egy eleg komoly es nagy traumat okoztal a parodnak, de meg mindig jobb igy, mint elvalni par ev mulva, es kesleltetni hogy talaljon maganak egy igazi! ferfit az a szerencsetlen no...

2019. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára nem az esküvő előtt 3 nappal derült ki, hogy mégis inkább élvezni szeretné az életet. Icipicit szólhatott volna előbb is, mondjuk mikor még nincs bezengve a rokonságnak az esküvő. Így ez már nagyon megalázó szituáció. Ha előbb szól, megbeszélik, eldöntik, hogy külön utakon folytatják és pont.

Nagyon sarkítva a dolgot viszont azt is írhatnám, hogy még mindig jobb így, mintha elveszi nagy felhajtás közepette, megjátssza magát egy darabig, majd megcsalja, otthagyja, stb....

2019. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!