Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal és van egy fiú aki találkozni szeretne. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatból lett egy babánk is. A párom sokat bántott fizikailag, lelkileg. És már sokszor volt úgy hogy szakitunk, de mégis együtt maradtunk, de egy hete elhataroztam hogy végleg szakitok meg csak most próbálja felfogni mi is történt. Viszont velem szeretne találkozni egy fiú, aki nem szeretne kapcsolatot, de érthető módon 1 hét szakítás után még én sem. Szerintetek mit tegyek? Közölte hogy barátság extrákkal kapcsolatot szeretne, belemenjek ebbe? Kérlek ovjatok a gúnyos megjegyzesektol. Köszönöm

2019. ápr. 24. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, persze egy ideig menne, de egy idő után lehet, hogy beleszeretnél és hogyha ő nem úgy gondolja (ami elég valószínű, mert barátság extrákkalt szeretne), akkor megint csalódás lehet a vége.
2019. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menjen csak bele. A végén még visszamegy az exhez aki verte.
2019. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy találkozót megbeszéltünk, ismerkedni lehet meg fel éve a pici mellett semmi en időm nem volt. Ezért szeretnék vele kikapcsolódni. És igen én is attól félek hogy bele szeretek. Ezért kértem a segítséget. Csak nekem is jól esne egy kis törődés és önbizalom ami nincs mióta az exemmel voltam
2019. ápr. 24. 23:48
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
A gyereket addig felrakod a polcra a savanyú uborka meg a gyöngyhagyma közé vagy mi ?
2019. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a babáddal kéne foglalkoznod, mert ő adhatja a legtöbb szeretetet és neki is rád van szüksége a legjobban. Aztán majd úgy is jön azaz ember, aki megbecsül, szeret és nem csak konkrétan szexre kellesz neki. Első válaszoló vagyok.
2019. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Úgy szeretnék köszönetet mondani az anyukámnak, hogy felnézhetek Rá, igazi követendő példaként áll előttem. Nem csak szerető, gondoskodó anya volt, de a példamutató életével megtanított az igazi emberi értékekre is. Köszönöm Anyu! <3


És őszintén sajnálom a család nélkül felnövő gyermekedet, hogy neki egy ilyen fűvel-fával kefélő, felelősségtudattól mentes, buta, igazi ingyenlotyó anya jutott csak. :(

2019. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen viszketeg, agyatlan luvnyáknak kéne meddőnek lenni, nem azoknak a szimpatikus, kedves pároknak...
2019. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

# 6/7


A hozzászólásaidból nekem úgy tűnik, hogy azok között az "értékek" között, amit - szerinted anyukád megtanított neked, az érzelmi intelligencia sajnos nem szerepel.


És számomra a felszínes ítélkezés és a rosszindulat sem tűnik akkora értéknek, amire büszke lehetnél.

2019. ápr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Most jöttél ki egy bántalmazó kapcsolatból, és menekülsz a következőbe.

Ezzel is így fogsz járni valoszínűleg, annyira akarod, hogy szeressenek.

Azzal nem lenne baj, hogy szexelsz vele, de tuti bele fogsz szeretni.

En a helyedbe lemondanám. Először magadat rakd rendbe, anyagilag, érzelmileg független legyél, csak úgy tudsz reálisan gondolkodni.

2019. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legalább új kölköt ne csinálj vele is majd.
2019. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!