Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy hiányzik az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy hiányzik az exem?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 éves kapcsolat volt. Fiatalon kerültünk össze, 9 hónapja szakított velem. Eddig nagyon jól elvoltam látszólag, de a pszichiáterem szerint csak elnyomtam a fájdalmat. Most, pár napja ennyi idő után újra kegyetlenül elkezdett hiányozni, és érdekel, hogy mi van vele. Mindig is működött köztünk a kapcsolat, csak a végén nehéz időket éltünk meg, így egy meggondolatlan döntés alapján szakított velem. Azóta többször meg akarta próbálni újra, de én nem akartam (depressziós voltam) most viszont nem mondanék nemet egy találkozóra. Nem tudom, hogy ő hiányzik, vagy a régi életem ennyi idő után? De mással nem tudom elképzelni magam, a jövőjét, csak vele, holott haragudnom kellene rá, de nem tudok.

Ő is szenved, azóta sincs barátnője, nem találja a helyét. Valaki volt már hasonló helyzetben?



2019. ápr. 27. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem el kell engedni. Inkább neked maga az érzés, a régi élet hiányzik. SZERINTEM nem lesz ugyan olyan mint volt,de ez csak az én véleményem. Én nem mennék vissza egyik exemhez sem mert ismerem őket, nem illettünk össze, nem hiába ex. Nekem is egy éve ért véget, tanultam nagyon sokat, rengeteg mindent helyretettem magamban miért nem működött és kialakult bennem egy egészséges ideális társkép.
2019. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én nem tudok egyetlen olyan okot sem, amiért nem működött volna. Csak nagyon fiatalon kerültünk össze, igazából csak a hiúságomnak köszönhetően nem jöttünk újból össze pár hét múlva és most nagyon rossz. Mikor lesz jobb?
2019. ápr. 27. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy mikor lesz jobb. Jobb akkor lesz ha te eldöntöd hogy nélküle vagy ha neki is működik akkor vele. Ehhez határozott döntés kell. Nem lehet így megmondani, én se tudtam mikor lesz jobb, csak egy idő után teljesen elfelejtettem,nem hiányzott, nem fájt és mára már a régi szép emlékekre nem fájdalmasan, hanem boldogan emlékszek vissza, mintha egy kellemes emlék lenne. :)
2019. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha depressziós vagy és pszichiáter kezel, ott gondok vannak, nem párkapcsolat témában. Szerintem nem lenne jobb ha újra összejönnétek, mert te csak ragaszkodsz hozzá, semmi többről nem szól a dolog. Labilis idegállapotban vagy, ilyen esetben nem érdemes visszalépni hozzá, mert egy kis idő múlva újra vége lenne. Tedd magad rendbe lelkileg és engedd hogy valaki más elcsábítson és kizökkentsen a jelenlegi helyzetedből.
2019. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy ő hiányzik, vagy a régi életem ennyi idő után? "

Csak a régi emlékek, és mint írtad depressziós is vagy, ezek az emberek gyakran magányosak és egyedül érzik magukat, ezért van ez.


Ha 9 hónap után még nem tudtad megemészteni a dolgot és próbálnád visszacsalgatni magadhoz az csak roszabb lesz, egy olyan kapcsolatba rángatod vissza magad amiről ti is tudjátok, hogy nem máködött és nem is fog.

Lépjetek túl ezen, a felesleges próbálkozással sok bosszankodást megspóroltok magatoknak, elveszitek egymástól a lehetőséget, hogy olyan társat találjatok aki valóban szeret. Ha nyitottabb lennél az ismerkedésre rájönnél, ha találsz egy pasit aki mindent megtenne érted, utána már csak röhögnél magadon, hogy miért vágytál az exed után, mikr fele ennyit nem tett volna meg érted, és fele ennyire nem lettetek volna ennyire boldogok együtt.

Ha valóban éreznétek egymás iránt valamit, 9 hónapig nem tudnátok meglenni egymás nélkül és már kerestétek volna a másik társaságát.

2019. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valójában végig kerestük egymás társaságát, többször beszélgettünk napokat is. Biztosan igazatok van, de nekem ez így nem megy, hogy akkor keressek mást. Nem tudnék még mást szeretni.
2019. ápr. 28. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha még mindig tartod vele a kapcsolatot és beszélgettek, akkor mit vársz?

Egy kapcsolatnak akkor van vége, ha megszűnük a kommunikáció, ez a párkapcsolatra is érvényes, nem csak az exekkel fentartott beszélgetésekre.

Ha meg vége, ne beszélgessetek, mert így sosem fogod túltenni magad rajta, és azon kapod magad, hogy 40 éves leszel, és az exedhez vágysz még vissza akivel 15 éve szakítottatok.

Van aki megéli az életét, és van aki csak él. Döntsd el melyik a jobb neked.

2019. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 28. 17:30
 9/9 anonim válasza:
Szerintem beszelj vele, nincs vesztenivalod.
2019. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!