Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Honnan tudhatom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Honnan tudhatom, hogy az exem újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés

Lányok, a ti válaszotok / ötletetek érdekel. 3 év után mentünk szét, ő szakított, nem haraggal. Ennek már 4 hónapja, nekem nincs senkim, neki sincs. Jelenleg "nincs kontakt" állapot van, ha nagy ritkán beszélünk is, azt mindig ő kezdeményezi. Kérdésem, hogy ha Ti újra akarnátok kezdeni az exetekkel, akkor milyen jeleket küldenétek? Hogyan adnátok tudtára? Konkrét esetektől függetlenül bármilyen ötlet jöhet. Nem számít, hogy a szakítás megcsalás miatt, ellaposodás miatt, szerelem elmúlása miatt, összeveszés vagy bármi más miatt történt.

(Kérek mindenkit kíméljetek a "felmelegítve csak a káposzta jó" és hasonló okoskodástól. Láttam példát újrakezdésből házasságra, szóval feleslegesen ne töltsétek a felületet... köszönöm!)



2019. ápr. 28. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy azért kérdezem, mert nem akarok tőle "rossz időben" találkozót kérni. Ha nem áll rá készen vagy nem akarja, akkor szerintem csak ronthatok a jelenlegi (egyébként normális) kapcsolatunkon, csökkentve az újrakezdés esélyét.
2019. ápr. 28. 19:39
 2/4 anonim válasza:
Szia, én a szülinapján köszöntöttem meg az exemet egy olyan képeslappal, amiről tudtam, hogy nagyon jólesik neki. Újra össze is jöttünk. :)
2019. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig, minden helyzetben az őszinte kommunikációra szavazok. A legegyszerűbb, ha megkérdezed a lánytól, mit szeretne. Nincs ilyen, hogy rossz időben hívod el randira. Ha tegnap nem akart téged, holnap se fog. Tisztázzátok, ki mit akar.
2019. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából ha beszéltek, az sem véletlen van. Rám exem akkor irogatott amikor össze akart jönni újra velem.
2019. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!